Çok ucuza oyun hesabı satın alma

Merhaba,

Oyunları çok pahalı buluyorsunuz farkındayım, korsan oyunların da birçok sorunu var ve yüklemek etik değil.

Örneğin korsan oyun indirme hızı Steam, Epic, Origin, Uplay gibi sağlayıcılardan daha yavaş oluyor ve yüklediğiniz dosyada virüs olabiliyor ya da oyun çalışmıyor.

Bu yüzden kimse korsan yüklemesin.

Bunun dışında esas konuma geleyim, belki çoğunuz bilmiyorsunuzdur fakat oyun hesabı satan siteler var ve çok çok ucuza...bu siteleri tek bir çatı altına toplayan bir platformdan bahsedeyim.

gamepazarı: çeşitli mağaza ve satıcıların olduğu, puan verilebilen, yorum yapılabilen sayfadır. Satıcı puanlarına göre güvenilirlik seviyelerine bakarak gönül rahatlığıyla oyun alabilirsiniz.
Ben buradan neredeyse piyasadaki tüm oyunları sorunsuz bir şekilde aldım,
Cyberpunk 2077 alıp bitirdim ayrıca satıcı RDR2 hediye etti.

Örneğin aldığınız hesabın içinde başka oyunlar da çıkıyor, ben ilk alışverişimde 5₺'ya The Crew almıştım. İçinde 32 adet oyun vardı, AC serisi vs.

Sistemleri sanırım Xbox aile hesabı, Steam aile hesabı mantığıyla çalışıyor. Hesaba oyun alıp o hesabı herkese satıp ortak kullandırabiliyorlar, Online oynandığında sorun olabiliyor o yüzden oyunları indirip offline olmanız gerekiyor.

P ile başlayan bir Rus sitesinde çok fazla çalıntı hesap satılıyor. O hesapları alıp Türkiye'de satan satıcı çok fazla. Korsandan bana göre bir farkı yok. Ayrıca paranızı vermenize rağmen hesabın elinizden gitme ihtimali de yüksek. Ucuza hesap satımını tavsiye etmiyorum. Bir hesabı çok kişiye satıp güvenli şekilde kullanılmasını sağlayan bir yöntem var o benim dediğimden ayrı onun hakkında bir şey demiyorum.

Korsan oyun oynamaktan daha mantıklı olduğu aşikar, elinize sağlık.
Hocam korsan oyun oynayanların hepsi pahalı diye oynamıyor ki bazılarının ailesi izin vermiyor ya da sadece bir oyun oynayabiliyor bilgisayarı ve maddi durumu kötü o da korsana başvuruyor.
Gamesatis sitesi de var. 25 liraya Steam hesabı veriyorlar istediğin oyunu offline şekilde oynuyorsun güzel bir hizmet.
Onlar bildiğim kadarıyla illegaldi. Toplu hesaplar Steam da yasak diye biliyorum.

Merhaba,

Oyunları çok pahalı buluyorsunuz farkındayım, korsan oyunların da birçok sorunu var ve yüklemek etik değil.

Örneğin korsan oyun indirme hızı Steam, Epic, Origin, Uplay gibi sağlayıcılardan daha yavaş oluyor ve yüklediğiniz dosyada virüs olabiliyor ya da oyun çalışmıyor.

Bu yüzden kimse korsan yüklemesin.

Bunun dışında esas konuma geleyim, belki çoğunuz bilmiyorsunuzdur fakat oyun hesabı satan siteler var ve çok çok ucuza...bu siteleri tek bir çatı altına toplayan bir platformdan bahsedeyim.

gamepazarı: çeşitli mağaza ve satıcıların olduğu, puan verilebilen, yorum yapılabilen sayfadır. Satıcı puanlarına göre güvenilirlik seviyelerine bakarak gönül rahatlığıyla oyun alabilirsiniz.
Ben buradan neredeyse piyasadaki tüm oyunları sorunsuz bir şekilde aldım,
Cyberpunk 2077 alıp bitirdim ayrıca satıcı RDR2 hediye etti.

Örneğin aldığınız hesabın içinde başka oyunlar da çıkıyor, ben ilk alışverişimde 5₺'ya The Crew almıştım. İçinde 32 adet oyun vardı, AC serisi vs.

Sistemleri sanırım Xbox aile hesabı, Steam aile hesabı mantığıyla çalışıyor. Hesaba oyun alıp o hesabı herkese satıp ortak kullandırabiliyorlar, Online oynandığında sorun olabiliyor o yüzden oyunları indirip offline olmanız gerekiyor.
Hesap olarak mı veriliyor, aile paylaşımı ile mi oynayabiliyoruz?

Hocam korsan oyun oynayanların hepsi pahalı diye oynamıyor ki bazılarının ailesi izin vermiyor ya da sadece bir oyun oynayabiliyor bilgisayarı ve maddi durumu kötü o da korsana başvuruyor.
Hocam başka forumlarda 3070 ile sistem dizip korsan oynayan gördüm. Para ile alakası da var ama bazıları gerçekten garip.

Online oyun oynamayı geçtim de örneğin Assassin's Creed: Valhalla gibi bir oyunu 20 ₺ ödeyerek sorunsuz oynayabilme fikri bana pek de güven vermiyor. Sizce bu hissiyat yersiz mi?

Geri
Yukarı