Çok Yalnızım

Kızla falan uğraşma bence. Kendine sevgili değil dost bul. Dertleş, oyun oynayın, sohbet edin. İnan zaman daha verimli geçer.

Haydaaa sorun bu zaten daha çocuksun.
Yaşta değil problem evet daha küçüğüm ama kendi yaşıtlarımla amacım zaten
Kızla falan uğraşma bence. Kendine sevgili değil dost bul. Dertleş, oyun oynayın, sohbet edin. İnan zaman daha verimli geçer.
Arkadaşlarımın hepsi dışlıyor WhatsApp ta grubumuz var ne yazsam cevap kimsede yok oyun oynayacak PC de yok sadece boş,düz bir insanım ailemden spora yazılmayı istedim hâlâ askıda keman çalmaya meraklıydım 2 gün sonra hevesin kaçar dediler
Arkadaşlarımın hepsi dışlıyor WhatsApp ta grubumuz var ne yazsam cevap kimsede yok oyun oynayacak PC de yok sadece boş,düz bir insanım ailemden spora yazılmayı istedim hâlâ askıda keman çalmaya meraklıydım 2 gün sonra hevesin kaçar dediler

Sanalda dostlar edin. Biliyorum kafa dengi dost bulmakta zor. 2 yıldır sadece 1 2 dost edinebildim onlarda aktif değiller. Ahlaklı, küfür etmeyen, kötü alışkanlıkları olmayan ve satmayan dost bulmak zor bu devirde. Kolay gelsin şimdiden.

Geri
Yukarı