Çok yalnızken ne yapılabilir?

Canım sıkıldığında insan kalabalığının olmadığı deniz sahilinde bir termoslu kahvem ile kafamı dağıtıyorum. Çok sıkılırsam eğer evdeki bozuk bir kaç tablet, telefon vs. bunların anakart parçalarını söküyorum ve tekrar takıyorum. (Tamamen can sıkıntısına)

Herkese selam, toplasanız 3-4 arkadaşım vardır ama şu sıralar onlarla pek konuşmuyoruz. Üstüne eski sevgilim en yakın arkadaşım dediğim çocukla sevgili ve resmen kimsem yok. Sizce ne yapmalıyım? Bazen durduk yere aklıma yalnız olduğum geliyor ve sinirleniyorum, iyi geceler.
Alışıyorsun merak etme ben de 6 aydır yalnızım yks çalıştığım için arayıp soran yok zaten bir ailem var yanımda zaman geçirmek için dizi film anime izliyorum çok canım sıkılırsa ya da bilgisayarda oyun oynuyorum çok da yapılacak bir şey yok zaten.

Merhaba kardesim ben de son yillarda kendimi hep yalniz hissediyordum sonra bu videoyu izledim bayağı degisiklik oldu hayatimda izlemek istersen link birakiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben hep yalnızdım. Çocukken de çok yalnızdım. Yalnız olmak var, bir de yalnızlık hissi var, yalnızlık hissi çok kötü bir şey. Böyle bir durumda güçlü olmak gerekir.

Sanırım bir yerden okumuştum ama yanlış bilgi olmasın; sanırım melatonin bu yalnızlık hissine iyi geliyormuş. Melatonin de seratoninden üretiliyor sanırım. Bu yalnızlık hissi depresyon gibi bir durum.

Doğduğumdan beri yalnızım biraz da kendi seçimim ve kendimi hep başka işlerle uğraşarak geçiriyorum uğraştığım şeyler: Film izlemek, dizi izlemek, video oyunları oynamak, yemek veya abur cubur tüketmek, düşüncelere dalmak(kafamdan bir senaryo uydurup bunu devam ettiriyorum), yürüyüş yapmak, gitar çalmak.

Merhaba kardesim ben de son yillarda kendimi hep yalniz hissediyordum sonra bu videoyu izledim bayağı degisiklik oldu hayatimda izlemek istersen link birakiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu adam en son canlı yayında kobrayı tutup sallamıştı millete. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer aman diyeyim.

Geri
Yukarı