Çözüldü Colorful A320M-K PRO V14 TPM Ayarı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

recep007

Decapat
Daha fazla  
Colorful A320MKPRov14 de BIOS'a girince hiçbir yerde TPM veya fTPM yazmıyor ne yapacağımı bilmiyorum. İnternete baktım hiçbir şey bulamadım BIOS menüsünün de altını üstüne getirdim yok bilenler yazarsa çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Umudumu kestim artık ben Windows 11'i de dosyalarıyla oynayıp kurmak istemiyorum ne yapalım Windows 10 kulancaz artık.
Bugün(15/11/2021) tarihli bir güncelleme paylaşmışlar. Güncellemeyi bir dene istersen.
Ben Colorful'a TPM 2.0 dışı sorusorunca hemen cevap verıyorlar ama TPM2.0 konusunu açınca dönmüyolar.

Instagram'dan yazdım nasıl yardımcı olabiliriz yazdılar bir daha dönmediler mail attım hâlâ bekliyorum bu kadar sorumsuz bir firma olmaz ama ya!

Ben colorfula TPM 2.0 dışı sorusorunca hemen cevap verıyorlar ama TPM2.0 konusunu açınca dönmüyolar.

Instagram'dan yazdım nasıl yardımcı olabiliriz yazdılar bir daha dönmediler mail attım hâlâ bekliyorum bu kadar sorumsuz bir firma olmaz ama ya!

Vallaha ya sonuna kadar haram olsun. Teknobiyotiktende bir daha kimse bir şey almasın ya. Yazdım tekrar geri dönmüyorlar. Recep Baltaş arkadaşları bilgilendir böyle firmalardan muzdarip olmasınlar.

Recep Baltaş arkadaşları bilgilendir böyle firmalardan muzdarip olmasınlar.
Yazdım 👍

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klasik Teknobiyotik hareketleri, bir kere alışveriş maceram oldu indirimde diye Seasonic güç kaynağı alayım dedim, sırf indirimli vermemek için urunu allem edip kullem edip gondermediler, stok yok, başkasına ayırmışlar vs. vs. diye beni 10 gün oyalayıp durdular.

Bence vazgeçelim artık çünkü bunlar dönmeyecek gibi.

@ismailYıldırım hocam Colorful B450 anakarta BIOS güncellemesi yaparak TPM 2.0 getirmiş A320 için durumlar nasıl olur bilgim yok bu B450 battleax anakart bende de var BIOS güncellemesi yapacağım hafta sonu B450 için TPM sorunu çözülmüş gibi duruyor @Recep Baltaş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı