Columbia ceket önerisi

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar bir polar ceket almak istiyorum. Sizce AVM gibi yerlerden mi alayım?
Almak istediğim ürün buna benziyor.

Ayrıca bunlar bu kadar pahalandı mı yahu? :)

Bu kadar pahalı değiller normalde muadillerini AVM'lerde LC Waikiki DeFacto gibi yerlerden daha uyguna alabilirsiniz.

Dostlar bir polar ceket almak istiyorum. Sizce AVM gibi yerlerden mi alayım?
Almak istediğim ürün buna benziyor.

Ayrıca bunlar bu kadar pahalandı mı yahu? :)

Bu pahalı. The north face ceketlerin içindede polar çıkıyor bu kadar pahalı değil. Max 500 TL'ye bile iyi polarlar bulabilirsin. Decathlona bak istersen? Ben bayağıdır giyiyorum sıkıntı yok.

Pahalı markaların ucuz ürünlerinden her zaman uzak durmanız gerekir. Bu attığınız ürün de bunun bir örneği. Columbia'ya para verilir ama bu modele değil. Çünkü bu tür markaların pahalı ürünleri kaliteli oluyor. Columbia'da 5000-6000 TL'lik ürünler bile diğer markaların 1000-1500 TL'lik modelleriyle eşdeğer kalitede. Ama gidip de mesela Columbia Titanium alırsan o zaman işte verdiğin parayı hak eder. Ama onların fiyatı da ortada :D

3800 etmez gibi be hocam marka diye.
Yani evet bence de çok fazla bu kadar olduğunu düşünmüyordum. Acaba internet sitesinde fazla mı fiyatlar...

Yani şöyle açıklayayım almışken kaliteli olsun istiyorum uzun yıllar kullanayım hem ceket hemde şişme mont arıyorum. İkisini de columbiadan alayım diyordum da cidden pahalı geldi.

AVM de karaca mavi gibi yerler nasıl oralarda da fit kesim bulabilir miyim aradığımı polar ceket ve spor şişme mont

Geri
Yukarı