Com.android.systemui Hatası

Tellefex16

Hectopat
Daha fazla  
HTC Desire 820 adlı android telefonda sürekli ekrana gelen com.android.systemui hatası var. Format attım ve systemui dosyasını önbelleğini sildim ancak hiçbir şekilde hata ekrandan gitmiyor ve telefonu kullanamıyorum. Ne yapabilirim?

System.ui deki bir hata formatla düzelmez.En temiz olan çözüm HTC nin bilgisayardaki aracıyla üretici yazılımı baştan yüklemektir.Eğer system.ui de sorun varsa bu düzeltecektir.Ek bilgi: Sistemden herhangi bir dosya silinmesi durumundada bu işlem yapılmalıdır.

Benimde S4 Mini'm var. Orta tuşa uzun basınca yani uygulama kapamak için basınca aynı hata veriyor CM Secure indirdiği zaman hata kalkıyor. Orijinal ROM'u nasıl yükleriz?

Hatayı buldum. Eğer yeni başladıysa Google uygulaması yeni güncelleyle çoğu telefonda bu hatayı tetikliyor. Google uygulamasının eski sürümüne döndür ya da devre dışı bırak. Umarım işe yarar. Benim S4 Mini'mde işe yaradı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı