Combat sistemi ve hikayesi sağlam oyun önerisi

Daha fazla  
Oynadığım veya denediğim oyunlar: RDR2, Witcher 3, God of War, BF1-5, Horizon Zero Dawn, Crysis 2, Batman Arkham Knight ve GTA serisi.

Sistemim gayet yeterli her oyun için. Benim için combat çok önemli. Yani savaşta vs. verdiği hissiyat. Bu yönden beğendiğiniz oyun tavsiyelerine açığım. Hikayesi de sürüklerse benim için daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakacağım teşekkürler başka öneriniz var mı?
Hem sağlam kombat hem sağlam hikâye ikilisi çok kolay yan yana gelmiyor. Mesela Death Stranding. Çok iyi bir hikâyesi var ama oynanışı herkese gitmiyor. Veya MGS V. Şu an oynayabileceğin en iyi birkaç gizlilik oyunundan biri ama hikâyesi yarım.

Yine de biraz fanboyluk yapıp BioShock serisini de önereyim.

Hem sağlam kombat hem sağlam hikâye ikilisi çok kolay yan yana gelmiyor. Mesela Death Stranding. Çok iyi bir hikâyesi var ama oynanışı herkese gitmiyor. Veya MGS V. Şu an oynayabileceğin en iyi birkaç gizlilik oyunundan biri ama hikâyesi yarım.

Yine de biraz fanboyluk yapıp BioShock serisini de önereyim.
BioShock serisi elimde de var suan epic verdiğinde almıştım değerlendiririm. Hikaye ortalama olsa da olur combat benim için daha önemli oluyor oyunlarda genelde. Teşekkürler öneri için.

Arkham serisinde en beğendiğim combat Origins'ti kol kırma falan güzel özelliklerdi diğer Arkham oyunları daha çok korkuya önem vermişti.

Hikayeden çok bir beklentiniz olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı