Comnet kullanıcı deneyiminiz nasıl?

Aluleas

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler, TurkNet'ten Comnet'e geçmeyi düşünüyorum. Geçme sebebim TurkNet'in fiyat politikası ve son 5-6 aydır yurt dışı bağlantılarımda ping değerlerimin yükselmesi. Comnet kullanan arkadaşlar şirket hakkında ne düşünüyorsunuz? İddialı oldukları gibi hız ve ping değerleri sağlıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler, TurkNet'ten Comnet'e geçmeyi düşünüyorum. Geçme sebebim TurkNet'in fiyat politikası ve son 5-6 aydır yurt dışı bağlantılarımda ping değerlerimin yükselmesi.comnet kullanan arkadaşlar şirket hakkında ne düşünüyorsunuz? İddialı oldukları gibi hız ve ping değerleri sağlıklı mı?

Ben bir süre geçiş yaptım, memnun kalmadım. 140 peeringi olmasına rağmen geceleri yoğunluk, sürekli firmaya bağlı kopamalar, ani ping fırlamaları. Müşteri temsilcileri formdakilerin dediği kadar değil, sinirlenince gidipde aboneliğinizi kapatmıyorlar ancak cevapları pek de işe yaramıyor. Netspeed'e geçmek istedim, kurulum ücreti ödememek için direkt farklı operatörden geçiş yapacakdım, verdikleri hizmet ön ödemeli olmasına rağmen borcunuz var deyip geçirmediler. En sonunda iptal ettirip geçtim. Benim için kötü bir deneyimdi.

Ben Comnet ile ilgili bir sorun yaşamadım. Sorum olduğunda müşteri hizmetleri hızlıca dönüş yaptı her seferinde. Tavsiye ederim

FTTH altyapılı internete sahibim ve 3 yıl içerisinde TurkNet, Millenicom ve şu anda kullanmakta olduğum Comnet firmalarını tecrübe ettim. Benim için en önemli nokta ping değerleriydi ve büyük umutlarla Comnet'e geçtim. Fakat tamamen benim için hayal kırıklığı oldu. Şu zamana kadar hiç yaşamadığım loss&choke problemleriyle karşılaştım. Bu ayın sonunda tekrardan ISS arayışlarına geçeceğim. FTTH altyapısına rağmen aşılamayan loss problemleri beni yıldırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı