Comnet nasıl bir ISS?

Daha fazla  
TurkNet VDSL kullanıcısıyım. VDSL altyapım iyi 75 destekliyor ama kopma vs olmasın diye 50 Mbps kullanıyorum. Speedtest ping 4 5 ms civarında çıkıyor. Fiyatı bana pahalı geldiği için farklı bir operatöre geçmek istiyorum.comnet firmasını buradan duydum. İyi yorumlar olduğu kadar kötü yorumlar da gördüm. Kullanan kişilerin tecrübeleri nedir? Farklı operatörden geçiş tahmini kaç günde olur? Hızları ping seviyesi nedir?

Musteri hizmetleriyle ilgili cok sikayet vardi sikayetvar.com da. Ayni sekilde forumdada gormustum. Comnete gecseniz bile max alabileceginiz hiz degismez ayni olur. Ama daha uygun alternatif isterseniz netspeed kullaniyorum ve onerrim.

Ben kullanıyorum. En iyi ping değerlerini Comnet veriyor bana. Müşteri hizmetleri iyi değil ama.

TurkNet VDSL kullanıcısıyım. VDSL altyapım iyi 75 destekliyor ama kopma vs olmasın diye 50 Mbps kullanıyorum. Speedtest ping 4 5 ms civarında çıkıyor. Fiyatı bana pahalı geldiği için farklı bir operatöre geçmek istiyorum.comnet firmasını buradan duydum. İyi yorumlar olduğu kadar kötü yorumlar da gördüm. Kullanan kişilerin tecrübeleri nedir? Farklı operatörden geçiş tahmini kaç günde olur? Hızları ping seviyesi nedir?
Eğer İstanbul-Kocaeli çevresinde yaşıyorsanız bildiğim kadarıyla verdikleri ping değerleri iyi. Müşteri temsilcileri ile iletişim konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılar olmuş sanırım.

Deneyim açısından denenebilir. Sanırım davet kodu ile bir ay ücretsiz hizmet veriliyordu. En kötü 3 ay kalırsınız bu mana ile. 3 ayda bir Churn taşıma işlemi yapılabiliyor çünkü. Sonra yine istediğiniz ISS'ye geçebilirsiniz.

Ben Netspeed kullanıyorum oldukça da memnunum. Bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Herhangi bir sorunda aboneliğinizi fesh eden bir firma ben olsam hiç bulaşmazdım açıkçası burda Comnetde çalışan bir kaç arkadaş var övüp övüp durmuyolar firmayı onlarda dikkat etmek lazım.

Bu fiyatlar yakında tüm ISS'ler için standart olacak zaten.

Turknet'ten memnunsanız boşa macera aramanıza hiç gerek yok.

Sanırım comnet firmasıydı. Müşteri hizmetleriyle tartışan kullanıcının ceza olarak internetini kesmişlerdi. Böyle bir şey okumuştum doğru mudur bilemem ama müşteri hizmetleri berbat.

Arkadaşlar comnete yeni geçtim. Faturalarımı düzenli ödüyorum daha önceki firmam netspeedti. Comnete gelecek zam haberi ile gerçekten ihtiyacım olduğu için kodumu buraya bırakıyorum. Destek olmak isterseniz kodumu aşağıya bırakıyorum. Siz de 30 gün bedava kazanacaksınız. Şimdiden teşekkür ederim.

KOD : CMT295VZZ

Yeni konular

Geri
Yukarı