Comnet nasıldır?

Hiç önerilen bir firma değil. Onun yerine Netspeed'e bakmanızı öneririm.

Netspeed ile ilgili konuma buradan ulaşabilirsiniz:

Forumda davet/referans kodu paylaşmak yasak. Geçmeye karar verirseniz ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz beni etiketleyerek dönüş yapmamı sağlayabilirsiniz. Davet koduyla beraber aylık 10TL indirimden faydalanabiliyorsunuz firmada. Kafanıza takılan bir şey olursa benim konumdan veya buradan sorabilirsiniz. İyi sosyaller!

Hiç önerilen bir firma değil. Onun yerine Netspeed'e bakmanızı öneririm.

Netspeed ile ilgili konuma buradan ulaşabilirsiniz:

Forumda davet/referans kodu paylaşmak yasak. Geçmeye karar verirseniz ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz beni etiketleyerek dönüş yapmamı sağlayabilirsiniz. Davet koduyla beraber aylık 10TL indirimden faydalanabiliyorsunuz firmada. Kafanıza takılan bir şey olursa benim konumdan veya buradan sorabilirsiniz. İyi sosyaller!
Altyapı kaynaklı bir problemin yoksa fazla sorun yaşatmaz. Ama müşteri hizmetleri pek sevilmiyor.
500mbps'lik paketi 12+1 ay şekilde satın almayı düşünüyorum zamdan önce fiber altyapım var.

Asla ve asla önermiyorum. 14 gün geçmeden paranızı geri alıp aboneliğinizi iptal ettirmenizi tavsiye ederim. 50 100 neyse fazla verin iyisini alın başınız ağrımasın...

Asla ve asla önermiyorum. 14 gün geçmeden paranızı geri alıp aboneliğinizi iptal ettirmenizi tavsiye ederim. 50 100 neyse fazla verin iyisini alın başınız ağrımasın...
Her sağlayıcıda sorun yaşayan insanlar oluyo bunu istediğin firmayı araştırıp anlayabilirsin ama denemeden bilemezsin ben uygun fiyata 500mbps satın aldım, 12 aylık eğer sorun yaşamazsam iade etmem ki zaten Türk Telekom fiberi ile azalma oranı çok düşük.

Geri
Yukarı