Comnet ve Gibirnet basvurusu ile hakkindaki kullanim incelemeleri

OguzHaNn5252

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Superbox kullanıyorum. Bu aralar cok sikinti cikarmaya basladi hiz bakimindan. Haftalardir arastirma yapiyorum, TurkNet NetSpeed, milenicom gibi firmalara bakiyorum. Ama cok sikayet oldugunu goruyorum. Comnet ve gibirnet te fazla sikayete rastlamadim, dogru duzgun. Sizden ve kullananlardan bilgi ve yardim istiyorum, ve de altta basvuru için sordugumda bana denilenleri de söylüyorum.

1. Comnet; pazar aksami aradim. Hafta ici mesai saatlerinde calisiyolarmis. Bazi kullanicilar 7 24 ulasabiliyorsun demisti. Acaba basvuru ve teknik servisi ayri mi oluyor baglandigimizda?
Bugun aradigimda ise 60 Mbps hiz alabildigim soylendi, paket olarak ellerinde 35 ve 100 Mbps varmis. Fiyat olarak 99 TL gibi bir fiyat verdiler. 100 Mbps'ye baglatmak istersem de sadece binanin girisine kadar aktif olarak getiriyoruz, eve kadar olan kabloyu siz cekmeniz gerekiyor denildi.

2. Gibirnet, dun aradim. Comnet gibi değildi, diretk ulasabildim. Orada da 60 Mbps hiz alabileceğim soylendi. 2 firma da Türk Telekom'un altyapisini kullaniyor ve VDSL olarak alabiliyorum. Gibirnet fiyat olarak Comnet'e gore daha uygun, musteri hizmetleri bana dedigi 35 Mbps ve 100 Mbps paketleri oldugu ben 100 dedigimde ise 60 alabilirsiniz en fazla dedi. Biliyorum dedim, hizini 50 Mbps'ye sabitleriz herhamgi bir kopma ping sorunu yasamazsiniz denildi. 2 firmaya da aratirmalarimi anllattim ve diger firma kullanicilarinin sikayetlerini belirtttim. Ping sorunu kopma gibi vs bana denilenler bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Ee yani?" dedim içimden.
Keşke, ikisinden birisini bağlatıp konuya öyle devam etseymişsiniz. Elinize sağlık, bilgilendirici fakat eksik.

Basta belirttim super box kullanıyorum extra olarak baglaticam kullananlardan bilgi almak istiyorum nasildir iyi midir ?
Bir de bu yazmam o kadar iyi degil belki yayinlanmaz dedim . Dedigim de cikti yazim hatalari vardi derdimi tam anlatamadim kisacasi bu iki firmadan hangisinde daha memnun kalirim ? Sorun yasamam oyun oynuyorum aksamlari ve hafta sonlari

Yeni konular

Geri
Yukarı