Comodo Antivirüs virüslü mü?

Yüklendikten sonra olduysa sorun değil çünkü ulaşmaya çalıştığı dosya kendisiyle alakalı değil o da bulmuş olmalı ama yüklenirken olduysa evet Comodo'nun kendi dosyasıdır.
Programı açtığımda böyle bir hata aldım ve yanlışlıkla yoksaya bastım. Ufak bir işim var halledince virüs taraması yapacağım bilgisayarıma. Programı kurmadım.

Programı açtığımda böyle bir hata aldım ve yanlışlıkla yoksaya bastım. Ufak bir işim var halledince virüs taraması yapacağım bilgisayarıma. Programı kurmadım.

Dediğimi yeniden anlatayım size 2 antivirüs kafa karıştırır Comodo eğer virüs bulup karantinaya aldıysa o karantina dosyasını virüs olarak görebilir 2 tane temel antivirüs kullanmak kötüdür.
Burdan en iyi antivirüsleri öğrenebilirsiniz:

Herkes konuya atlamış da birisi çıkıp net ve doğru şekilde dememiş niye iki AV birden kullanıyorsun diye.

İki antivirüs birden bir sistemde kurulmaz. Birbirlerini zararlı görmesi veya engellemeye çalışması normal. Güvenlik yazılımları sistemde yüksek haklarla çalışırlar.

İki adet gerçek zamanlı koruması olan antivirüs yazılımı kurulu sistemlerde hem stabilite söz konusu değildir hem de mavi ekranlar, hatalar, çeşitli yazılımsal bozulmalar görmek mümkündür. Ayrıca her antivirüs yazılımının zararlıları tanımak için kullandığı veritabanları bulunur. Bu nedenle de birbirlerini zararlı olarak algılayabilirler.

Temelde sisteme yerleşme ve yönetme mücadelesi söz konusu. Bu arada olan garibim sistem kaynakları ile işletim sistemine oluyor.

Bu açıklama da çok doğru sayılmaz.
FusionCore. Aynı zamanda bazı PUP kurulum dosyalarının kullandığı hizmeti kendi paket yükleyicisinde kullanması sebebiyle algılama gerçekleşmiş. 'Virüslü' değil.

1599257036461-png.245935

Geri
Yukarı