Concerta ilacının yan etkileri

Conahmet

Decapat
Daha fazla  
İlk kez kullandım. Dün öğlen 1 gibi içtim. Dikkat eksikliğim için verdi doktor. Bir kaç saat çok mutlu ediyor bu ilaç. Ama yan etkileri bana zulmü yaşattı. Kalp çarpıntısı, iştahsızlık, huzursuzluk ve cinsel isteksizlik bile yaptı. İlk günden yaptı bir de. Ben de bir daha içmemeye karar verdim çünkü internetten çok şey okudum yan etkilerini çok okudum ve bende bu yan etkileri yaşadım. Uykusuzluk da yapıyor saat sabahin 5'i ben hala uyuyamadım. Eğer kullanan varsa bilgindirirse çok sevinirim. Hayırlı günler.

İyide zaten ilk günler hatta birkaç hafta yan etki yapabilir. Sonradan mı yan etki yapmasını bekliyorsunuz? Ben de kullanıyordum ilk birkaç gün uykusuzluk, iştahsızlık ve cinsel isteksizlik yapıyordu.

Uykusuzluğunuz da çok normal zaman içerisinde düzeliyor ve zaten 5'te yatsanızda taş çatlasın 5-6 saat uyutuyor ve dinç kalkıyorsunuz.

Bİrde doktora danışmadan iş yapmayı bırakın artık, bunu okuyan/okuyacak herkese söylüyorum. İnternette okuduklarınıza göre bir tane bile antidepresan kullanamazsınız ama benim gibi antidepresan ile hayatı düzelen insan sayısı çok.

Yeni konular

Geri
Yukarı