Çözüldü Concord fare kendi kendine hareket ediyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ey_32me

Hectopat
İyi günler. Bir sorunum vardı, danışmak istedim. Mouse kendi kendine boştayken sola doğru takır takır ilerliyor. Baska mouse denedim. Onda olmadı ama oynarken mouse USB'sini çektiğimde hareket duruyor. Çözümü bilen varsa yardımcı olsa çok iyi olur. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İmleçse eğer farenin sensörü bozulmuştur kesin. Silmeyle falan düzelmez. Ya sürücüsünü güncelleştirin ya da yeni bir tane alın.

Hocam zaten yeni aldım.
Sorunu çözdüm anlataym.
Eski kullandığım farenin USB'si duruyordu. Onu alttaki boş yuvasına taktım. Sorun oradaki boşluktan kaynaklı. Şu an tık bile yok olduğu yerde duruyor.
Hocam zaten yeni aldım.
Sorunu çözdüm anlataym.
Eski kullandığım farenin USB'si duruyordu. Onu alttaki boş yuvasına taktım. Sorun oradaki boşluktan kaynaklı. Şu an tık bile yok olduğu yerde duruyor.

KONU KAPATILABİLİR
Sola ve sağa doğru takır takır ilerliyor derken bir video falan atar mısınız tam olarak anlamadım :(.

Fare yi kendi başına bıraktığımda titreye titreye sağa veya sola hareket ediyor. Video atamıyorum şu an dışardayım o yüzden. İnternetten araştırdım ama bir sonuca varamadım.
Ayrıca Windows 10 Pro kullanıyordum aynı sorun vardı. Windows 7'ye geçtim sorun devam ediyor

Fare yi kendi başına bıraktığımda titreye titreye sağa veya sola hareket ediyor. Video atamıyorum şu an dışardayım o yüzden. İnternetten araştırdım ama bir sonuca varamadım.
Ayrıca Windows 10 Pro kullanıyordum aynı sorun vardı. Windows 7'ye geçtim sorun devam ediyor
Bende de var aynısı. Bende ani hareket yaptıktan sonra titreyerek sağa sola gidiyor. Sensörden dolayı olduğu kesin. Kötü bir sensör olduğundandır belki.

Fareden kastınız ekrandaki imleç mi yoksa fiziksel olarak farenin kendisi mi ?

İmleçse eğer farenin sensörü bozulmuştur kesin. Silmeyle falan düzelmez. Ya sürücüsünü güncelleştirin ya da yeni bir tane alın.

Hocam zaten yeni aldım.
Sorunu çözdüm anlataym.
Hocam zaten yeni aldım.
Sorunu çözdüm anlataym.

KONU KAPATILABİLİR

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı