Continental'in Türkiye'yi Haritadan Silmesi

ndkandr

Kilopat
Daha fazla  
Skandal... Türkiye'yi haritadan sildiler
Haber burada. Grafik hatasıymış. Bu nasıl bir grafik hatasıysa muazzam bir hata olduğu kesin. Bence Türkiye ambargo koymalı bu şirkete.
Sık sık ortamlarda Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur diyorlardı. Ben pek desteklemiyordum. Ama şimdi destekliyorum.

"Türk'ün Türk'ten Başka Dostu Yoktur"

Hocam Türkiye'yi sevsinler veya sevmesinler. Türkiye meşru bir ülkedir. Yani biri atom bombası fırlatıp yeryüzünden silmediği veya bir başka ülkenin mandasına girmediğimiz sürece (böyle bir şeyi istemeyiz) harita zanaatı açısından silmeleri zaten dangalaklık olur. :D Adama gülerler. :D

"Dünya üzerinden bir Türk dahi kalsa devlet kurup intikamını alır." Bırak haritadan silsinler gelip savaşmaya cesaretleri yok anca yok efendim demokrasi al sınırına silahlı terörist yığdım ama ben senin dostunum mantığı kalleşçe hareketler.

Türk insanı dünyanın her yerine konuşlanmıştır. Times Meyanı'nda da bir Türk ile karşılaşırsınız, Libya Çölü'nde de.

Eeee habire üreyen ve göçebe yaşayan bir millet. Haritadan silmeleri sorun değil, ufak bir göz dağı sayılır sadece. Bu ırkı ve milleti yer yüzünden silmeye hiçbir devletin/topluluğun gücü yetmez zira 4.000 senelik bir tarihe sahip olan bir ırkı silmek biraz değil çok zor. Çinliler gibiyiz de nüfus az onlardan. :D (Çinlilerin tarihi 7-8.000 sene ile 250.000 sene arasında)

Belki de Sosyal'in kurucuları Sakalar (İskitler) 'dendir. :ROFL:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı