Contra'nın şarkısına laf atanlar

Harun Yiğit

Decipat
Cezalı
Makaleler
1
Yer
Turkey/Malatya
Ya ne Contra'sı falan falan en iyisi "no. 1". (!)
Şaka maka herkesin zevki farklıdır. Şarkıyı sevmiyorsanız dinlemeyin Allah Allah bu ne bende anlamadım ki. Bu arada no.1 gerçekten candır.

theomgcat

Centipat
Tek farkı sahnede milyonların karşısında söylememesi. Size göre ne kadar alkış ne kadar enstrüman o kadar güzel şarkı.
Kusura bakmayın ama şu attığınız şarkıları midi klavye ile yapmak en fazla 1 dakika sürüyor. Müzisyen kişi enstrüman çalar veya sesiyle ön plana çıkar, dup dup dup dup iki dakikada bir ritim oluşturup dümdüz söz söylerseniz ben ona müzik demem.
Sesini kullanan müzisyen derken bundan bahsediyorum;

Onxrrelax

Picopat
Neden bu kadar takıldığınızı anlamadım. Türkçe rap kitlesi her zaman böyleydi bir şeyi dinlerken yorumlara çok takılmamak lazım.

Herkes sevdiği parçayı atmış ben de atayım o zaman:

Andar Han

Decapat
Makaleler
1
Ses tonu çok güzel. Autotune pek fazla da yok zaten.

Bu örnekte pek fazla autotune yok mu? Autotune kelimesinin manasını bildiğinizden ya da dijital olarak oynanmamış vokal ile farkını duyabildiğinizden emin misiniz?

Son düzenleme:
KS
Contiş

Contiş

Picopat
Yer
Contra'ya albüm çıkarması için yalvarıyor
Bu örnekte pek fazla autotune yok mu? Autotune kelimesinin manasını bildiğinizden ya da dijital olarak oynanmamış vokal ile farkını duyabildiğinizden emin misiniz?
Ben autotune az demedim.Autotune'u iyi kullanmış demeye çalışıyorum. Ve 2018 civarı yaptığı şarkılarda autotune daha fazlaydı.

Yukarı