Control oyunu giriş ekranını gösterdikten sonra kapanıyor

Mr. A

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Control oyununu DirectX 12'de açıyordum. Önceleri bir sıkıntı da yaşamıyordum. Fakat dün ekran kartımı yeniden kurduktan sonra bugün girmek istedim. Girdi, fakat en baştaki Remedy logosu bile tam gözükmeden kapandı. Sonra birkaç defa yine denedim. Bu seferde fotoğraftaki gibi hata vermeye başladı. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden çok teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.
Denedim. Olmayınca uyumluluk gidericiden Windows 8 ve 7'yi de denedim ama olmadı.
Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin.
Dün de aynı şekilde yaptım. Ama orada bir problem doğuyor. Şöyle ki, ben DDU ile sürücüyü kaldırır kaldırmaz Windows kendi kendine grafik kartının eski sürümünü yüklüyor. Baktım öyle olmadı. İnternet bağlantısını kestim. DDU ile kaldırdım sürücüyü ve tekrardan bilgisayarda yüklü olan son WHQL sertifikalı sürücüyü yükledim. Yine değişen bir şey olmadı. Hatta benim açtığım başlıklara bakarsanız, bununla alakalı açtığım bir konu var. Monitörümü de etkiliyor.
Sisteminiz nedir?
İşlemci olarak 3700X, ekran kartı olarak 2070S, SSD olarak 1 TB Kingston ve 16 GB RAM mevcut... Anakart ise B450

Yeni konular

Geri
Yukarı