Control Türkçe yama önerisi

En güvenilir bu program kurmak falan yok DLC'ler de dahil.
Aura Çeviri hmm. Ya bu tip sitelerden haberimiz olmuyor veya bulmak zor oluyor. Paraya satılan bir çeviri resmen ama ücretsiz veriyorlar. Forumca Türkçe Yama imecesi yapmamız lazım.

Aura çeviri hmm. Ya bu tip sitelerden haberimiz olmuyor veya bulmak zor oluyor. Paraya satılan bir çeviri resmen ama ücretsiz veriyorlar. Forumca Türkçe yama imecesi yapmamız lazım.

Parayla satılan yamayı ücretsiz vermiyorlar adamlar kendileri yapmış yamayı. Ayrıca yama parayla satılmıyor Anonymousda da ücretsiz.

Parayla satılan yamayı ücretsiz vermiyorlar adamlar kendileri yapmış yamayı. Ayrıca yama parayla satılmıyor Anonymousda da ücretsiz.
Anonymous'un çevirisini vermediklerini, kendilerinin çevirdiklerini biliyorum. Bununla ilgili bir şey yazmadım. Anonymous da mı ücretsiz veriyor onu bilemedim. Son baktığımda sisteme giriş yapmanız lazım diye ücret talep ediyordu. Dolayısıyla söz konusu site ücretli bir çeviriyi kendisi çevirerek ücretsiz bir şekilde dağıtmış.

Anonymous'un çevirisini vermediklerini, kendilerinin çevirdiklerini biliyorum. Bununla ilgili bir şey yazmadım. Anonymous da mı ücretsiz veriyor onu bilemedim. Son baktığımda sisteme giriş yapmanız lazım diye ücret talep ediyordu. Dolayısıyla söz konusu site ücretli bir çeviriyi kendisi çevirerek ücretsiz bir şekilde dağıtmış.
1623314400933.png

Ben üye olmadığımdan görüntüleyemiyorum sanırım. Aura Çeviriyi yine de kutlarım ama ileride direkt verdikleri başka çevirileri de gelebilir. Anonymous ve Animus gibi projeler de fena değil. Bir kerelik ücret ile birden fazla yama alabiliyoruz. Hiç yoktan iyidir.

Geri
Yukarı