Cooler Master 500W PSU RTX 2060 ve GTX 1060 ile madencilik için yeterli midir?

2 tane verimsiz PSU kullanmak yerine 1 tane verimli PSU kullanmak çok daha mantıklı. Elinizdeki PSU ların koruma sertifikalarına baksak belkide çoğunda eksik var. Bir çok farklı koruma donanımı oluyor PSU larda.
Afaki olarak A-B-C-D-E-F-G koruması attığım ürünlerde var iken sizdeki ürünlerde
C-E-F korumaları olmayabilir kaba tabir ile. + olarak elektrik tüketimi de var bu işin. 2 Psu da gereksiz ölü elektrik çekecekler. Tercih sizin.
Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Tabi ki forum paylaşmak için var. Ben de bilmediğimden artısini eksisini merak ediyorum. Sayenizde bilgilendim. Teşekkürler.
İki PSU'yu bağlamak için aparat var kullanabilirsiniz. 500W da yeterli ikisi için.
O da alternatif olarak aklımda bulunsun. Bana aparatı atar mısınız hocam. Bir de onun da psu gibi iyisi kötüsü varsa kaliteli olanı gönderir misiniz? Aklımda bulunsun.

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Tabi ki forum paylaşmak için var. Ben de bilmediğimden artısini eksisini merak ediyorum. Sayenizde bilgilendim. Teşekkürler.

O da alternatif olarak aklımda bulunsun. Bana aparatı atar mısınız hocam. Bir de onun da psu gibi iyisi kötüsü varsa kaliteli olanı gönderir misiniz? Aklımda bulunsun.
Psu Çoklayıcı - n11.com yorumlarına bakarsınız hocam.

Geri
Yukarı