Elektronik Cooler Master CH321 550 TL

ArthurMorgan33

Hectopat
Daha fazla  
Biz bugün aldık İtopya'nın yeni açılan mağazasında, 400 TL.
Artıları.
Rahatlığı/ergonomisi eh işte
Ses kalitesi üst düzey değil ama tatminkar, basslar ve tizzler yeterli.
Ses yüksekliği ve yalıtımı idare eder, üzmez.
Mikrofonu gayet iyi.

Eksileri.
Kafa kısmı ayarlanabilir değil.
Mikrofon bükülebiliyor fakat çıkarılabilir değil.
Kablosunun üstünde oynat durdur vs tuşları yok, sadece sol kulaklık tarafında ses açma kısma tekerleği bulunuyor.

Biz bugün aldık İtopya'nın yeni açılan mağazasında, 400 TL.
Artıları.
Rahatlığı/ergonomisi eh işte
Ses kalitesi üst düzey değil ama tatminkar, basslar ve tizzler yeterli.
Ses yüksekliği ve yalıtımı idare eder, üzmez.
Mikrofonu gayet iyi.

Eksileri.
Kafa kısmı ayarlanabilir değil.
Mikrofon bükülebiliyor fakat çıkarılabilir değil.
Kablosunun üstünde oynat durdur vs tuşları yok, sadece sol kulaklık tarafında ses açma kısma tekerleği bulunuyor.
İlk 2 saatlik testte elde ettiğim sonuçlar bunlar, uzun vadede test etmedik normal olarak.

Yaşadığınız sorun neydi?
Mikrofonu bozuldu 1 sene dolmadan durduk yere, ve kablosu inanılmaz fazla dolanıyordu. Ayrıca mikrofonu çalışırken de karşıya her sesi iletiyordu.

Mikrofonu bozuldu 1 sene dolmadan durduk yere, ve kablosu inanılmaz fazla dolanıyordu. Ayrıca mikrofonu çalışırken de karşıya her sesi iletiyordu.

Karşıya her sesi ilettiği doğru, 1 seneden fazladır kullanıyorum ve benden daha uzun süredir kullanan arkadaşlarım var, mikrofonda hiçbir sorun olmadı. Ayrıca kablosunun dolandığına da hiç rastlamadım. Ya sizin şanssızlığınız ya da kullanımla alakalıdır hocam.

Karşıya her sesi ilettiği doğru, 1 seneden fazladır kullanıyorum ve benden daha uzun süredir kullanan arkadaşlarım var, mikrofonda hiçbir sorun olmadı. Ayrıca kablosunun dolandığına da hiç rastlamadım. Ya sizin şanssızlığınız ya da kullanımla alakalıdır hocam.
Olabilir, V2 X'te hiç bir sıkıntı yaşamadığım için bana öyle gelmiştir belki. :)

Geri
Yukarı