Cooler Master CH321 alınır mı?

halilZZersS

Decapat
Daha fazla  
Cooler Master CH321 sizce alınır mı? Genellikle sohbet ve ders için bir kulaklık arıyorum. Bu yüzden mikrofonun uzun ve esnek olması benim için önemli. Maksimum 300 TL olan önerileriniz varsa yazabilirsiniz.

Ben CH321 aldım, taktığım gibi kutusuna koydum iade edeceğim. Kafa bandı çok sıkı ve kulaklık tam oturmuyor, kulağımın arkası boşta kalıyor bastırmıyor orayı. Bu kadar övülen kulaklığın böyle bir sorun çıkartacağı aklıma bile gelmedi.

Ben CH321 aldım, taktığım gibi kutusuna koydum iade edeceğim. Kafa bandı çok sıkı ve kulaklık tam oturmuyor, kulağımın arkası boşta kalıyor bastırmıyor orayı. Bu kadar övülen kulaklığın böyle bir sorun çıkartacağı aklıma bile gelmedi.
Konfor tamamen kişisel tercih hocam. Ben denediğimde gayet rahat gelmişti. Tabii bir void pro kadar olamaz ancak kafama oturuyor ve sıkmıyordu.

Konfor tamamen kişisel tercih hocam. Ben denediğimde gayet rahat gelmişti. Tabii bir void pro kadar olamaz ancak kafama oturuyor ve sıkmıyordu.
Şu 1 hafta içinde 2 kulaklık aldım. Biri CH321 diğeri de Trust GXT 433 Pylo. İkisi de JD710'un rahatlığında bir kulaklıklar değil. JD'yi övdüğüm falan da yok, mikrofonu berbat.

Şu 1 hafta içinde 2 kulaklık aldım. Biri CH321 diğeri de Trust GXT 433 Pylo. İkisi de JD710'un rahatlığında bir kulaklıklar değil. JD'yi övdüğüm falan da yok, mikrofonu berbat.
Hocam JD kalitlei değil ancak cidden çok rahat ya. JD711'in rahatlığı voide yakın diyebilirim. Yurt dışından alma ihtimaliniz var mı acaba?

EKSA kulaklık vardı onu çok öneriyorlar ama yurt dışından alamam.

Eksa değil hocam çok daha iyisi alınabiliyor. Türkiye'de satılan Fury Xin yenilenmiş hali kendisi. Daha iyi mikrofon ve daha iyi sürücülere sahip ve ben 315TL'ye sipariş verdim kendisini.
CH321den çok daha iyi olacaktır. Üstelik rahat da duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı