Cooler Master CH321 alınır mı?

Bütçe
400

Dechame

Hectopat
Yer
Saint Denis
Önceden bu kulaklık hakkında çok fazla konu açılmış fakat artık 2021 yılındayız ve kulaklığın eski olabileceğinden ve beni tatmin etmeyeceğinden korkuyorum (özellikle yazılımı yok sıkıntı çıkarır mı?).
Kulaklıkta herhangi bir dip ses problemi olur mu ya da fiyatına göre daha iyi kulaklıklar var mı? 400 TL bir bütçem var. Şu an James Donkey 712 kullanıyorum alalı 9 ay geçti kulaklığın padleri soyulmaya başladı ve sol tarafındaki yer çatladı. Bir daha böyle kalitesiz bir ürün almak istemiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,

Kulaklık geçen sene çıktı zaten eski bir model değil. Kullananlar memnun satın alırsanız muhtemelen memnun kalırsınız sizde.
Kulaklığın kablosunu ne kadar düzeltirsem düzelteyim, saniyeler sonra tekrar dolanıp düğüm oluyor. Bunu nasıl engelleyebilirim, çok can sıkıcı olmaya başladı.

Kulaklığın kablosunu ne kadar düzeltirsem düzelteyim, saniyeler sonra tekrar dolanıp düğüm oluyor. Bunu nasıl engelleyebilirim, çok can sıkıcı olmaya başladı.

Kulaklığı baştan aşağı tut 2-3 dakika ben öyle yapıyorum en azından 1-2 gün dolanmıyor, tekrarlıyorum böyle. CH321 kullanmıyorum ama aynı sorunu yaşıyorum.

Kulaklığı baştan aşağı tut 2-3 dakika ben öyle yapıyorum en azından 1-2 gün dolanmıyor, tekrarlıyorum böyle. CH321 kullanmıyorum ama aynı sorunu yaşıyorum.
Zaten başka türlü düzelmiyor. Her iyice sıkıştığı zaman öyle yapıyorum fakat kablosu kalın ve öyle dolanmak için şekil almış gibi.

Geri
Yukarı