Cooler Master CH321 Kargo Dahil 288,90 TL

feneresevdalı

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 4650G
GPU: RX Vega 7
RAM: 2x8 Goodram 3600 MHz CL 18
SSD: Kingston A2000 500 GB M.2 NVME
PSU: FSP Hyper K 500w 800+
Logitech G430'dan geçmeye değer mi bu kulaklığa? 4 yıllık G430 kulaklığı kullanıyorum. Sanki arada cızırtı sesi veriyor değiştirme planım var. Gayet uygun duruyor ama zamanında G430'da bu fiyataydı. Aralarında çok büyük fark yoksa G430 ölene kadar kullanmayı düşünüyorum. Bilen arkadaşlar etiketleyerek cevap verirse sevinirim.

Bende var. Kutusunu açıp kullanmaya kıyamıyorum. Donanımsal olarak piyasadaki çakma 7.1 kulaklıklara taş çıkartır bir model. Alacak olanlara hayırlı olsun.

Bu fiyata ses kartının olması çok iyi. Bence iki sorunu var. 1.'si telefona bağlanamayacak olması. (Konsola bağlanılabiliyor. Ama onun içinde yakın olunmalı.) 2.'si ise mikrofonun çıkamıyor olması. Yada elle kapanmıyor olması. Her güzel şeyin bir kötü tarafı vardır. Yapacak bir şey yok.

@judgmennt CH321 ile aralarında çok büyük fark yok dürüst olursam. Alınabilir.
Çok büyük fark yoksa o zaman G430'un biraz daha suyunu sıkayım. Şuanlık nadiren cızırtı gibi ses yapıyor. O da çok rahatsızlık vermiyor sıklığı artmazsa. Ayriyetten uygun bir ses kartım da var zaten.(Asus Xonar SE) Herhalde bunun yanında gelenden veya G430'unkinden daha iyidir. Teşekkür ederim cevabın için.

Satın alacaklar için güzel fiyat.

Yarın sipariş edecektim E900 Pro'yu. Aklıma soktun şimdi.

E900 Pro ile arasındaki fiyat farkına değer mi? E900 Pro'yu 190 lira gibi bir fiyata alacağım, bu 290 lira. Ses kartım pek iyi değil onu söyleyeyim.

Satın alacaklar için güzel fiyat.

Yarın sipariş edecektim E900 Pro'yu. Aklıma soktun şimdi.

E900 Pro ile arasındaki fiyat farkına değer mi? E900 Pro'yu 190 lira gibi bir fiyata alacağım, bu 290 lira. Ses kartım pek iyi değil onu söyleyeyim.
Kesinlikle değer. Malzeme kalitesi, şık tasarım, mikrofon kalitesi ve ses kalitesi. Kısacası ne ararsanız var :)

Yeni konular

Geri
Yukarı