Cooler Master CH321 tarzı kulaklık önerisi

Bütçe
375
Cooler Master CH321 tarzı kulaklık önerisi yapabilir misiniz?
Bütçe 350-425 TL. Önemli olan, mikrofon ve konfor.
Artics 3'ün pedine benzer bir pedi olursa çok güzel olur.
Cooler Master CH321'in stoğu tükendiği için alamıyorum.

Corsair HS 50 Pro var o bayağı iyi bence de. Rampage alma çok nadir kaliteli kulaklıkları var benim kullandığım Cooler Master ch 321 stokta kalsa onu al derdim ama şu an bence Corsair 50 Pro alabilirsin.

Corsair HS 50 Pro var o bayağı iyi bence de. Rampage alma çok nadir kaliteli kulaklıkları var benim kullandığım Cooler Master ch 321 stokta kalsa onu al derdim ama şu an bence Corsair 50 Pro alabilirsin.
Önce Drop Plus aldım dip ses çıktı iade ettim. Şu anda Arctis 1 kullanıyorum.

Önce Drop Plus aldım dip ses çıktı iade ettim. Şu anda Arctis 1 kullanıyorum.
arctis 1 ch 321 den daha kötüymüş ses kalitesi ve mikrofon kalitesi bakımından ama arctis 1 in de daha çok özelliği var inşallah bimden almışsındır internekki siteler kazıkçı hayırlı olsun rampage almak hayatımdaki büyük hatalardan biri benim için

Arctis 1 ch 321'den daha kötüymüş ses kalitesi ve mikrofon kalitesi bakımından ama Arctis 1'in de daha çok özelliği var inşallah BİM'den almışsındır internekki siteler kazıkçı hayırlı olsun Rampage almak hayatımdaki büyük hatalardan biri benim için.

BİM'den aldım. O kulaklığa 700₺ verilmez.

iyi yapmışsın dediğim gibi ch 321 alsan da arctis 1 alsan da farketmez ikiside birbirine yakın ürünler bim gazisi olmuşsunuz tebrik ederim ben şehit oldum wqewqeqwewq
Random atmak yerine emojilerden kullanabilirsiniz, boşuna konulmadı emojiler.

Geri
Yukarı