Cooler Master CH321 vs. Tronsmart Sono

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Saykoraz

Picopat
Hangisini tercih etmeliyim? Nedenleriyle söylerseniz sevinirim.

İki zıt yorum geldi ben bu yıl kulaklık alamayacağım sanırsam zaten çok kararsız biriyim alışveriş yaparken konu açtıkça daha beter oluyorum :D

Tronsmart Sono daha iyi bir ürün. Kesinlikle önermiyorum Cooler Master CH321 modeli. Teshir olarak inceleme fırsatım oldu Cooler Master CH321 modelini.
Merhaba Mevlüt,

MH700 serisi kulaklıklarımızda yaşadığın problemden ötürü markaya farklı bir bakış açın olabilir. Anlayışla karşılıyorum.

Bende bugün ch 321 kulaklıktan aldım heyecan ile bekliyorum.

Kulaklık gelince sana bilgi veririm.

Özellikle ses yalıtımı konusunda vs. bilgilendirirsen mutlu olurum dış sesleri ne ölçüde kesiyor benim için çok önemli kafama taktığım zaman dışarıdan gelen sesleri ne ölçüde kestiğini test edersen sipariş eline ulaşınca mutlu olurum beklemedeyim yorumlarınız için şimdiden güle güle kullanın.

Şu an için kulak içi kulaklık kullanıyorum evet. Almak istediğim model 1000 TL üzerinde. Bu dönemde bu kadar parayı kişisel olarak harcamıyorum ve işime yatırıyorum.

HyperX kulaklıkta jak ayırıcı aparat sorunluydu. Mikrofon yuvası oynaması bana pek sağlıklı gelmedi. Bu eleştirileri yaparım tüketici olarak. Bu konudaki eleştiri size kalmadı.

Ayrıca HyperX kulaklıktaki mikrofon yuvasında oynama varken MH751 ve MH752 gibi kilitleme sistemi olsaydı keşke diye eleştiri dahi yaptım.

CH321 modelini teshir olarak bir yerde görmem üzerine inceledim. Uzun süreli bir inceleme olmadı ama bu modelin bu fiyata alınacak bir ürün olmadığını düşünüyorum.

CM markasına olan düşüncelerimi, saygımı ve savunmamı ben gerekli yerlerde gösteriyorum.

CM markasından klavye kullanıyorum ve çoğu modeli öneriyorum. CM markasından termal macun kullanıyorum ve öneriyorum.

Güç kaynağı konusunda yine model öneriyorum.
Kasa öneriyorum. Mesh kasalarınızın üzerine şu an Türkiye üzerinde kıyaslanabilir kasa modelleri çok kısıtlı diyorum gerekli yerlerde.

Size bir olumlu tavrımı göstereyim. Yakın bir zamanda mouse almayı planlıyorum. CM markasında elime oturan 2 model var. Onlar da Cooler Master MM830 ve Cooler Master MasterMouse MM530.
Bütçe ayarlama durumunda ya bu iki modelden birini kesinlikle alıyorum. Yada daha uyguna Razer bir model denk gelirse onu alıyorum. Cooler Master MM830 için sağlam bir indirim beklediğimi ayrıca buradan iletmiş olayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı