Cooler Master CK-350 alınır mı?

atildehan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Beni uzun süre boyunca idare edecek, dayanıklı, RGB'si olan, sade bir klavye arıyorum. İlk başlarda Logitech ekosistemim olsun diye G213 düşündüm, sonra mekanik olmasında karar kıldım ve G513 düşündüm ancak fiyatlar çok yukarılarda bu sebepten ötürü bu fiyat bandında bir klavye almaya karar verdim ve CK350'yi buldum. Nedir bu klavye hakkındaki görüşleriniz. Ayrıca bu siteye güvenebilir miyim?

Outemu switchler kaliteli değil, ben önermiyorum. Kullanacağınız klavyenin sesli olması sizi rahatsız eder mi? Bütçeniz biraz artarsa buna da bakabilirsiniz çünkü. Kaliteli anahtarlar kullanıyor ve görünüşü şık.

QP güvenilir bir site. CK350'nin switchlerinde sorun yaşayanlar vardı, ama iyi bir klavye denebilir.
Outemu switchler kaliteli değil, ben önermiyorum. Kullanacağınız klavyenin sesli olması sizi rahatsız eder mi? Bütçeniz biraz artarsa buna da bakabilirsiniz çünkü. Kaliteli anahtarlar kullanıyor ve görünüşü şık.

Bu ürün mekanik hisli değil miydi?

Tuş basmama sorunu yaşayan çok kişi var, o problemi olmasa gayet güzel klavyeydi.

Outemu Red switch, tam boy, İngilizce Q;

Kailh LP switch, tam boy, Türkçe Q;

Outemu switchli ürünlere hiç güvenmiyorum artık, kendim de kullanıyorum ve gerçekten tuş basmama sorunları oluyor.

Gateron, Cherry MX ve Kailh dışında klavye almam daha.

Dostum bu klavyenin tasarımı pek hoş gelmedi yine de sağol ama.

Outemu switchli ürünlere hiç güvenmiyorum artık, kendim de kullanıyorum ve gerçekten tuş basmama sorunları oluyor.

Gateron, Cherry MX ve Kailh dışında klavye almam daha.
Technopat'ın videosunda outemu switchler için eski kötü switchlerden değil diyorlar. Blue switch sesini sevmedim ama Red switchlerin sesi hoşuma gitti bi klavye en fazla o kadar sesli olmalı bence. Bu klavyedeki outemu switchler o kadar kötü mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı