Cooler Master, CK530 v2 ve CK550 v2 Klavyelerini Türkiye’ye Getiriyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Cooler Master, CK530 v2 ve CK550 v2 Klavyelerini Türkiye'ye Getiriyor

Son dönemde çıkartmış olduğu ekipman modelleri ile oyuncuların takdirini tekrardan kazanmaya başlayan Cooler Master, yeni CK530 v2 ve CK550 v2 klavye modelleri Türkiye’ye geliyor. CK5xx serisinin v2 versiyonları birçok yeniliğe sahip. İki farklı model olarak gelen yeni CK serisi klavyelerden CK530 V2 serinin tenkeyless modeli, CK550 V2 ise tam boyutlu modeli. CK530 V2 ve CK550 […]

Devamı: Cooler Master, CK530 v2 ve CK550 v2 Klavyelerini Türkiye’ye Getiriyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Cooler Master, CK530 v2 ve CK550 v2 Klavyelerini Türkiye'ye Getiriyor'ye Getiriyor

Son dönemde çıkartmış olduğu ekipman modelleri ile oyuncuların takdirini tekrardan kazanmaya başlayan Cooler Master, yeni CK530 v2 ve CK550 v2 klavye modelleri Türkiye’ye geliyor. CK5xx serisinin v2 versiyonları birçok yeniliğe sahip. İki farklı model olarak gelen yeni CK serisi klavyelerden CK530 V2 serinin tenkeyless modeli, CK550 V2 ise tam boyutlu modeli. CK530 V2 ve CK550 […]

Devamı: Cooler Master, CK530 v2 ve CK550 v2 Klavyelerini Türkiye’ye Getiriyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ali Bey burası size ulaşmak için en kısa yol ulduğu için buradan yazıyorum.
Foruma giriş yaptığımda( hesap açmadan sadece bağlantıya tıklayarak) kendimi bir üyenin hesabında buluyorum fakat ayarlarla oynayamıyorum (SS Geliyor).
Güvenlik açığı varsa durumun aciliyeti açısından yazmak istedim.

Ali bey burası size ulaşmak için en kısa yol ulduğu için buradan yazıyorum.
Foruma giriş yaptığımda( hesap açmadan sadece bağlantıya tıklayarak) kendimi bir üyenin hesabında buluyorum fakat ayarlarla oynayamıyorum (SS geliyor).
Güvenlik açığı varsa durumun aciliyeti açısından yazmak istedim.

Recep bey açıklama yaptı. İletişime geçildi merak etmeyin. Yakın zamanda düzeltilir.

Sonunda gerçekten RGB bir klavye olmuş, CK350 modelinde RGB Per Key değildi. İtopya üzerinde fiyatlar aşağı yukarı belli olmuşlar, o fiyatlara alıcı bulabileceklerini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı