Cooler Master CM963 vs Cooler Master HAF 912 Advance

Onsahurin

Kilopat
Daha fazla  

Açıkçası ileride de pek hız aşırtma ile ilgileneceğimi sanmıyorum. Şimdilik en azından 200 TL olan farkı ekran kartı için kullanabilirim diye düşünüyorum. Yine de ileride bu iki kasadan herhangi birini seçtiğim için pişman olmak istemem. Yorumlarınız için teşekkürler. Sanırım görüşler daha çok CM 693 üzerinde yoğunlaşıyor. Sistem hakkında da görüşleriniz olursa duymak isterim. Bütçem yaklaşık 3500 TL kadar ama tavsiyelere göre bir miktar daha çıkabilmem mümkün.

Haf 912 Advenced kullanıyorum. Her yönü ile süper bir kasa. Soğutması olsun genişliği olsun çok iyi. 200 TL farkı ekran kartına yatırabilirsiniz. Kasa ile ilgili sorunuz olursa yardımcı olurum.

Haf 912 Advenced kullanıyorum. Her yönü ile süper bir kasa. Soğutması olsun genişliği olsun çok iyi. 200 TL farkı ekran kartına yatırabilirsiniz. Kasa ile ilgili sorunuz olursa yardımcı olurum.
Şu an kullandığım kasa CM 690 ve özellikle sadeliği ve görüntüsü hoşuma gittiği için aynı kasanın yeni teknolojiye sahip olan üst seviyesi bana cazip geldi açıkçası. CM 693 seçeneğimin en önemli yanı bu , artısı da sıvı soğutması... HAF 912 hakkında pek bilgim yok. Onun için de artı eksi yönleri hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
@Onsahurin Kasa malzeme kalitesi çok iyi. Üst tarafta 20 CM'lik büyük bir fanı. Dışarı soğuk üflüyor. Soğutması çok iyi. Ön tarafta da bulunan 20 CM'lik fanı var içeri üflüyor. İçinde toz filtresi var ve çok toz toplıyor. Tabi bu iyi bir şey içeri vermiyor tozu ama çok tozlandığı zaman 2 hafta filan kullanınca ön fan ses yapıyor. Temizleyince geçiyor. Ön fanı temizlemek çok kolay değil. 39 CM ekran kartlarına yer ayırmışlar ki çok iyi. Hiç bir Kart'ta sıkıntı çekmezsin ama 27 CM'mi geçtiğin zaman HDD kafesini sökmek zorundasın. Çok kolay bir şekilde sökülüyor. Kafes yokken bile 2 HDD ve 1 SSD kullanabiliyorsunuız. Bir eksisi de kablo saklama yerlerine 400r'de bulanan plastikten koymamışlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı