Cooler Master H500 mesh kasaya egzoz fan önerisi

ozay16

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus rog 4080 oc
Asus rog helios kasa white edition
Asus ROG Crosshair VIII Dark Hero AMD X570 Soket
Msi mpg 341 cqr 3440 1440 p
G şekilli 4266 MHz 2x16
Asus rog Lc 360 mm white edition
Asus rog thor 850 w platinum psu
Corsair mp 600 1TB
Corsair mp 600 1TB
5800x3d
Meslek
Siber yazılım
Beyler merhaba Cooler Master H500 mesh kasaya sahibim, anakartım 570X TUF Plus. Cooler Master standart fan değiştirmek istiyorum egzoz fan önerir misiniz? Bu arada başka konuda yardımcı olur musunuz? Tüm bileşenlerim RGB'dir fakat adresleyebiliyorum ürünleri mesela Aura Sync ile klavye mouse kasa ne hikmetse aynı renk oluyor, Mystic Light ile stok soğutucu, M.2 SSD ekran kartı aynı renk oluyor. RAM Corsair sadece RAM yönetebiliyorum rengini benim anlamadığım bu ürünler RGB kafasına göre yanan değil de kendim yönetebiliyorum ışıkları benim bu durumda ne fan almam lazım? RGB mi ARGB mi? İyi akşamlar.

Dosya Ekleri

• IMG_20200806_185349.jpg
    IMG_20200806_185349.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 110
  • IMG_20200806_203748.jpg
    IMG_20200806_203748.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 100
Son düzenleyen: Moderatör:
Pek bir fikrim yok forumda araştırarak iyi bir fan bulabilirsiniz.
Peki sağolun bu argb fanı anakarta nasıl takarız bilgin varmı rgb header 2 diğe giriş var 4 lü oraya rgb fan mı takılıyor

An
Burada ARGB girişleri belirtilmiş.
A'da olana takmanız lazım diğerleri normal RGB girişleri.
Anladım hocam sağ olun ozaman normal cooler master bi fan alayım rgb rgb header 2 takayım program ile yöneteyim sonra olurmu dersi dersiniz bu

An.

Anladım hocam sağ olun o zaman normal Cooler Master bir fan alayım RGB RGB header 2 takayım program ile yöneteyim sonra olur mu dersi dersiniz bu.

Evet Corsair Thermaltake gibi markaları da düşünebilirsiniz fanın ARGB olmasına dikkat edin. Anakartta RGB girişine takarsanız çalışır ama renkleri yazılım ile kontrol edemezsiniz mesajları beğenirseniz sevinirim.

Ar
Arkaya mı yoksa tepeye mi tahliye fanı alınacak?
Arkaya egzos fana
Evet Corsair Thermaltake gibi markaları da düşünebilirsiniz fanın ARGB olmasına dikkat edin. Anakartta RGB girişine takarsanız çalışır ama renkleri yazılım ile kontrol edemezsiniz mesajları beğenirseniz sevinirim.
Ben şimdi kasaya neden argb fan alıyorum tüm ürünler rgb de anlamadım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı