Cooler Master HAF RC-912'ye sistem topluyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Intel

INTEL Core i5-2500K LGA 1155 6MB 3.3GHz Dört Çekirdekli İşlemci
Asrock Z77 PRO3 Intel 1155 Soket DDR3 USB3 SATA3 ATX Anakart (Ivy Bridge)
Geil Enhance Corsa 8GB 1600MHz CL9 Dual Channel Bellek Kiti (2x4GB) 1.5v
MSI nVIDIA Kepler GTX670 2048MB DDR5 256Bit Pci Ekspres Ekran Kartı (N670GTX-PM2D2GD5/OC)
Seagate Barracuda 1TB 7200RPM 64MB Ön Bellek 3,5" SATA III DISK (ST1000DM003)
LG GH24NS90 24X SATA Siyah DVD-RW (Oem / Kutusuz)
CM Storm Enforcer Çift USB 3.0 Portlu Pencereli Miditower Kasa
Seasonic S12II 80+ Plus Bronze 620W Aktif PFC Güç Kaynağı
+
Philips 227E3LHSU 21,5" Wide Screen 5ms Full hd Led Monitör DVI, HDMI
Sunbeam Core-Contact Freezer İntel/Amd İşlemci Soğutucu (LGA1156 / 1155)

Genel Toplam (KDV Dahil): 2.836,94 TL

Sizce şöyle bir sistem nasıl olur?

@Spartacus

Bak kardeşim. Sabrımın sınırlarını zorlamaya başladın. Daha önce size Asrock Z77 anakartlardan bahsedildi. Düzinelerce sistem tavsiyesi yapıldı. Hala farklı hesaplar açıp DonanımHaber'de size verilen ASrock anakartlı tavsiyeleri burada soruyorsunuz. Forumda çifte hesap açmak yasak. Sabredeyim diyorum ama artık bizi enayi yerine koymandan bıktım!

Bir sistemde karar kıl ve git o sistemi al. Bir aydan beri saçma sapan kombinasyonlarla gelip ortalığı karıştırmaktan ve insanların zamanını boşa harcamaktan başka işin yok. DonanımHaber'de de birçok uyarı almışsın. Ana hesabını ve yedek hesaplarını Spam-O-Matic ile komple banlayacağız, bir daha hayatınız boyunca Spam-O-Matic kullanan hiçbir foruma üye olmayacaksınız ve e-posta adresiniz de spam listesine düşecek.

Bunun olmasını istemiyorsanız kendinize bir çeki düzen verin ve artık bir sistemde karar kılın.

Kullanıcılarımıza karşı saygım sonsuzdur fakat senin hem bizi hem de okurlarımızı enayi yerine koyman gerçekten tepemin tasını attırdı. Umarım beni açık ve net bir biçimde anlamışsındır.

Saygılarımla,

Burak Alkan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı