Cooler Master Hyper 212 LED AM4 Uyumu

LeViAcKeRMaN

Megapat
Yer
KaPTaN LeVi
Hyper 212 LED CPU Air Cooler | Cooler Master

Elimde bu soğutucu var şu an soğutucu kullanmak istiyorum. Bu soğutucuların yeni versiyonları AM4 destekliyor diye okudum ve eski sürümleri olanlara AM4 kiti alsan bile desteklemiyor diye okudum. Peki ben elimdeki eski mi? Yeni mi? Nasıl öğreneceğim?

Edit:PublicKnowledge - Hyper 212 LED AMD AM4 Compatibility Bu linkten öğrendim ve ne iki tane yarık var ne de kutusunda AM4 yazıyor. AMD socket AM3+ / AM3 yazıyor en fazla. :( Bunu kullanamaz mıyım? Mayıs ayında almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer senin aldığında AM4 için aparat çıkmıyorsa AM4 için harici bağlantı alabilirsin.

AMD AM4 UPGRADE KIT | ITOPYA

Düzenleme: Araştıdığıma göre eski seri Hyper 212 LED soğutucularda AM4 kiti alsan bile uyumsuz olabiliyormuş. Yanlış bilgilendirme olmaması için Itopya'yı arayıp kesin bir bilgi alabilirsin.

Son düzenleme:
Konuyu hortlatıyorum kusuruma bakmayın, ama internette uyumlu kit taktıklarını gördüm. Siz denediniz mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı