Cooler Master Hyper 410R vs Hyper 212 Spectrum vs I71C

Purlade

Femtopat
Daha fazla  
ASUS H110M-K anakartına sahibim işlemci fanımı değiştirmek istiyorum fakat fanlar uyumlu mu emin değilim
Bu kasayı kullanıyorum

İşlemci soğutucunuzu* değiştirmek istiyorsunuz sanırım. H110 anakartlar Lga1151 oluyor. Yani ürün açıklamasında Lga1151 ile uyumlu olan tüm soğutucular olur. Kasanız 190 mm hava soğutucu desteği sunuyor yani istediğinizi alabilirsiniz sadece Lga1151 uyumlu olması yeterli. "Hyper212" ve "arct freezer 34" hangisini beğenirseniz bunlardan birini tavsiye ederim. İmkanınız varsa Arctic freezer e-sport DUO 2 fanlı modelini alın. Farklı renk seçenekleri de var ve yanında kalite mx-4 termal macunla geliyor.

İşlemci soğutucunuzu* değiştirmek istiyorsunuz sanırım. H110 anakartlar LGA1151 oluyor. Yani ürün açıklamasında LGA1151 ile uyumlu olan tüm soğutucular olur. Kasanız 190 mm hava soğutucu desteği sunuyor yani istediğinizi alabilirsiniz sadece LGA1151 uyumlu olması yeterli. "Hyper212" ve "arct Freezer 34" hangisini beğenirseniz bunlardan birini tavsiye ederim. İmkanınız varsa Arctic Freezer e-Sport Duo 2 fanlı modelini alın. Farklı renk seçenekleri de var ve yanında kalite MX-4 termal macunla geliyor.

Bütçem Max 250 300 arası ama önerin için teşekkür ederim
Attığınız bütün soğutucular uyumlu ve kasaya sığar. Aralarından Hyper 212'yi seçerdim.
2 adet hyper modeli var rica etsem tam linki atabilir misin
Bu arada intel kullanıyorum

Son düzenleme:

Bütçeni 40 TL arttırabilirsen de en iyisi bu

Son düzenleme:
İşlemci soğutucunuzu* değiştirmek istiyorsunuz sanırım. H110 anakartlar LGA1151 oluyor. Yani ürün açıklamasında LGA1151 ile uyumlu olan tüm soğutucular olur. Kasanız 190 mm hava soğutucu desteği sunuyor yani istediğinizi alabilirsiniz sadece LGA1151 uyumlu olması yeterli. "Hyper212" ve "Arctic Freezer 34" hangisini beğenirseniz bunlardan birini tavsiye ederim. İmkanınız varsa Arctic Freezer e-Sport Duo 2 fanlı modelini alın. Farklı renk seçenekleri de var ve yanında kalite MX-4 termal macunla geliyor.
115X tüm soğutucular uyar. 1200 dahil.

Geri
Yukarı