Cooler Master MasterAir MA610P alınır mı?

Doğukan Çelik

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Ofis Elemanı
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Ryzen 5 2600 işlemci ile TUF B450 PLUS GAMING anakart kullanıyorum. Hava soğutma olarak aklımda MasterAir MA410M TUF Edition vardı.

QP bilişimde uzun zamandır stokta yoktu. MA610P soğutucusu alınır mı? Veya Ryzen 5 2600 tarzı bir işlemci için çok mu abartılı olur? Bu arada kasam mastercase Pro 5. bu soğutucuyu alırsam herhangi bir uyumsuzluk olmaz sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sistemlerimiz neredeyse birebir aynı bende işlemciye soğutucu bakınıyorum ancak 500-600 verdikten sonra mantıken 2700x alsaydım daha hesaplı ve performanslı olcaktı diyorum kendi kendime. Benim tavsiyem Arctic 34 esport duo gibi daha düşük fiyatlı ve bir o kadar güçlü soğutuculara bakman. Ben bu soğutucuyu almayı düşünüyorum şahsen.

Dostum, elbette mantıklı değil. O fiyattan daha aşağıya orta seviye bir sıvı soğutma alabiliyorsun. Eğer bu bütçeyi ayırdıysan hava soğutma için aşağıya bırakacağımı al. Fakat Ryzen 5 2600 için ikisi de gereksiz. Arctic Freezer 34 E-Sports Duo ufak overclocklarda bile işini görür. Lakin ileriye dönük olsun diyorsan attığım soğutucuya değer o para.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı