Cooler Master Masterbox Lite 5 500W 80 Plus kasa nasıldır?

Arkadaşlar maalesef bütçe az ve internetten alma imkanım yok. Sadece mağazaya gidebilirim. Aklımdaki sistem şöyle:
Ryzen 5 1600 AF
Gigabyte GTX 1650 Super Windforce 4 GB
Gskill 8 gb 3000 mhz CL16
Asus prime a320m-f
Toshiba OCZ TR200 480 GB
Bu sistem, bu kasa içinde çok ısınır mı?

Kasa elinizde yoksa almak için herhangi bir sebep yok açıkçası. Kötü, neden kötü ürünü alasınız ki?

Bu arada, sistemden SSD'yi değiştirin TR200 serisi sıkıntılı bir seri. Anakartı da Gigabyte B450M S2H ile değiştirseniz iyi olur.
O anakartı ne yazık ki alamam çünkü bütçe sıkıntı. SSD değiştirebilirim.

Seçtiğiniz anakart ile dediğim anakart arasında 60-70 lira fark var. 60 lira çok bir para değil yani binlerce liranın yanında. Kısmayın diyorum, gerekirse geç alın ama iyisini alın. Sonradan keşke öyle yapsaydım demeyin diye diyorum.

SSD olarak Kingston A400 480 GB ya da HyperX Fury 480 GB tercih edebilirsiniz. Patriot Burst de alabilirsiniz, iyi bir SSD.

Kasa ve PSU olarak ben Spec Delta 550W öneriyorum.

Seçtiğiniz anakart ile dediğim anakart arasında 60-70 lira fark var. 60 lira çok bir para değil yani binlerce liranın yanında. Kısmayın diyorum, gerekirse geç alın ama iyisini alın. Sonradan keşke öyle yapsaydım demeyin diye diyorum.

SSD olarak Kingston A400 480 GB ya da HyperX Fury 480 GB tercih edebilirsiniz. Patriot Burst de alabilirsiniz, iyi bir SSD.

Kasa ve PSU olarak ben Spec Delta 550W öneriyorum.
Ben bilgisayarı Vatan'dan almayı planlıyorum. Böyle olunca da fiyat farkı 200 TL gibi bir fiyat oluyor.

Geri
Yukarı