Cooler Master Masterliquid Lite 120 Oksitlenme Normal midir?

Ahmet Şahin

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Bu normal mi?

20190809_005614.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam aynı ürünü bugün aldım açtığımda pompanın poşetinde yeşil sular vardı bugun biraz kullandım sende olan sorunun aynısı bende de oldu ama o beyazlar yok sadece yeşil sıvı aktı biraz yarın bi vatanı arıycam iade felan isteyeceğim nedir bu bende anlamadım
Cooler master yazan kısmın alt vidalarından su sızdırmış çok az bişey iade istemeyi düşünüyorum

Dosya Ekleri

• 15659034418125572163384474199793.jpg
    15659034418125572163384474199793.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
hocam aynı ürünü bugün aldım açtığımda pompanın poşetinde yeşil sular vardı bugun biraz kullandım sende olan sorunun aynısı bende de oldu ama o beyazlar yok sadece yeşil sıvı aktı biraz yarın bi vatanı arıycam iade felan isteyeceğim nedir bu bende anlamadım
Cooler master yazan kısmın alt vidalarından su sızdırmış çok az bişey iade istemeyi düşünüyorum

Ben servise gönderdim sonuç bekliyorum. Yukarıdaki resmi Cooler Master Türkiye'nin Facebook hssabına mesajla gönderdim. Acilen ürünü anakarttan sökün servise gönderin dedi. Eğer yeşil sıvı akıntısı varsa gördüysen sanada tavsiyem acilen anakarttan sök ve iade yap. Hava soğutma aldım garanti sürecini beklememek için hemen hemen aynı sıcakları veriyor buarada bilgin olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı