Cooler Master Masterliquid Lite 240 çok sesli çalışıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buyurun YouTube koydum göreceğiniz üzere tüm fanlar durmuş vaziyette.

Pompanın pin bağlantısını söküp baştan takar mısınız? Uzun süreli sökülü tutmayın sakın. Bakalım gerçekten pompadan mı geliyor?

Ama üzülerek şunu diyebilirim sanırım pompa arızalı. Hiç ama hiç normal değil bu ses.

Pompanın pin bağlantısını söküp baştan takar mısınız? Uzun süreli sökülü tutmayın sakın. Bakalım gerçekten pompadan mı geliyor?

Ama üzülerek şunu diyebilirim sanırım pompa arızalı. Hiç ama hiç normal değil bu ses.
Denedim ben onu ses pompadan geliyor ve durup dururken başladı bu ses birden ne kasa kıpırdadı ne de çok yüke bindi.

Zaten anladığım kadar pompa tam devirde çalışması gerekiyormuş. Bunları devirlerini biraz azaltsam sıkıntı olur mu?

Denedim ben onu ses pompadan geliyor ve durup dururken başladı bu ses birden ne kasa kıpırdadı ne de çok yüke bindi.

Zaten anladığım kadar pompa tam devirde çalışması gerekiyormuş. Bunları devirlerini biraz azaltsam sıkıntı olur mu?

Pompa arızalı hiç uğraşmadan garantiye gönderin. Eğer kullanmaya devam ederseniz pompa içerideki sıvıyı akıtabilir. Bu sefer diğer parçalardan olursunuz hiç riske girmeyin.

Aynı soğutmadan bende kullanıyorum sendekı gercekten cok seslı ben kendımınkıne dıyodum pompadan ses gelıyo delı edıyo benı dıye senınkını duyunca bende yenısını alıcaktım vazgectım ama o sese benzer sesı sureklı olmasada bende arada duyuyorum bendede radyator ustte takılı ama sankı o ıcındekı hava pompada kaldı gıbıme gelıyo

ben alırken corsair h100i alıcaktım o anlık dalgınlığıma geldı coolor master luqiut dedım halbukı aklımdakı corsairdı aynısıdır dedım ama takıp kullandıktan sonra aklım basıma geldı ama ne yaparsın cekıyoz kahrını :) ama guzel bır ındırım olsa corsair h100i almayı dusunuyorum cok sessız dıyolar cunkı

Geri
Yukarı