Cooler Master Masterliquid ML240l sıvı soğutucuya uygun 500-800 TL kasa tavsiyesi

ezgican

Femtopat
Daha fazla  
Cooler Master Masterliquid ML240l V2 RGB LED fanlı sıvı soğutma kiti (ıntel&AM4 destekli) bu sıvı soğutmayı alacağım. Ama bu sıvı soğutmayı aşağıda attığım kasalar destekler mi? Ya da bana 500-800 TL arası kasa önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu iki soğutucudan biri ve attığım kasa daha iyi olur.

Sıvı soğutma değil de kasa için öneri alabilir miyim? Bu attığım kasalar mesela uygun olmadıgı için mi farklı bir kasa önerisinde bulundunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@ezgican

Attığım kasa MAG Forge 100M'in daha uygunu performans olarak yakınlar, sadece LED'leri RGB veya ARGB değil FRGB yani kontrol yapılamıyor LED'ler üzerinde. Söz konusu üç kasa ile de uyumlu soğutucu, ben biraz daha fiyat performans olarak baktım işe.

Sıvı soğutmayı atmamın sebebi ML240L V2'yi önermemem, sesli çalışan bir soğutucu ve giriş seviyesi kendi fiyatına bakıldığında. Fanları da iyi değil, kendim Gammaxx L240 V2 kullanıyorum ve hem sessiz hem performanslı. PF240 zaten üst seviye yine, bütçe yeterse kesinlikle o alınmalı sıvı soğutma olarak.

@Sir Benjamin çok teşekkür ediyorum önerilerinizi değerlendireceğim.
Kasaya daha fazla para kalırsa P360a ya da ekstra fan alabilecekseniz CA200M alabilirsiniz.

Geri
Yukarı