Cooler Master MB511 650W alınır mı?

Kaan Ulu

Femtopat
Merhaba bu kasayi almayi dusunuyorum RTX 2060 Super ile kullanacağım herhangi bir sorun yasatir mi PSU konusunda? Veya hava akisi nasildir?

Yer
Mardin Nusaybin
Hava akışı güzel, içinde MWE 650W PSU var, ekran kartınıza yeterli olacaktır.

Hava akışı olarak yeterli bir kasa, fakat bazı ARGB modellerinde egzoz fanı olmuyor, egzoz fanı yoksa egzoz fanı alın derim.

Fiyatı kaç TL?

KlaSinq

Kilopat
Yer
Muğla/Milas
İçerisindeki PSU ekran kartınıza yeterli olacaktır. Hava akışı gayet güzel ve albenisi olan bir kasadır.
İçerisindeki PSU'yu önermeyenleri görmüştüm. Ben olsam ben de pek güvenmem, tabii ki de Gamepower gibi PSU'lardan iyidir fakat önermem.

Jouska

Kilopat
Kullanıyorum, memnunum. Bir sorunu yok.

KS
K

Kaan Ulu

Femtopat
Hava akışı güzel, içinde MWE 650W PSU var, ekran kartınıza yeterli olacaktır.

Hava akışı olarak yeterli bir kasa, fakat bazı ARGB modellerinde egzoz fanı olmuyor, egzoz fanı yoksa egzoz fanı alın derim.

Fiyatı kaç TL?

İncehesap'tan hazir sistem seklinde alacağım 1400 TL fiyati var ilk kez duzgun bir sistem alacağım ama hep kafamda sorular var monitör konusunda da yardimci olabilir misiniz AOC 24G2U ile Gamepower intense X20 arasinda kaldim herkes Gamepower'i kotuluyor ama Curved 27 inch olmasi arkasinin RGB olmasi cok hosuma gitti sizce alirsam bir sorun yasar miyim.

f3turan

Kilopat
Yer
Street Ball
İncehesap'tan hazir sistem seklinde alacağım 1400 TL fiyati var ilk kez duzgun bir sistem alacağım ama hep kafamda sorular var monitör konusunda da yardimci olabilir misiniz AOC 24G2U ile Gamepower intense X20 arasinda kaldim herkes Gamepower'i kotuluyor ama Curved 27 inch olmasi arkasinin RGB olmasi cok hosuma gitti sizce alirsam bir sorun yasar miyim.
Gamepower gibi markaların monitörlerini önermem. AOC alın, rahatınıza bakın.

Kasa, PSU konusuna gelirsek 1400 TL çok pahalı.

Yukarı