Cooler Master MB511 650W alınır mı?

Hava akışı güzel, içinde MWE 650W PSU var, ekran kartınıza yeterli olacaktır.

Hava akışı olarak yeterli bir kasa, fakat bazı ARGB modellerinde egzoz fanı olmuyor, egzoz fanı yoksa egzoz fanı alın derim.

Fiyatı kaç TL?

İçerisindeki PSU ekran kartınıza yeterli olacaktır. Hava akışı gayet güzel ve albenisi olan bir kasadır.
İçerisindeki PSU'yu önermeyenleri görmüştüm. Ben olsam ben de pek güvenmem, tabii ki de Gamepower gibi PSU'lardan iyidir fakat önermem.

Hava akışı güzel, içinde MWE 650W PSU var, ekran kartınıza yeterli olacaktır.

Hava akışı olarak yeterli bir kasa, fakat bazı ARGB modellerinde egzoz fanı olmuyor, egzoz fanı yoksa egzoz fanı alın derim.

Fiyatı kaç TL?

İncehesap'tan hazir sistem seklinde alacağım 1400 TL fiyati var ilk kez duzgun bir sistem alacağım ama hep kafamda sorular var monitör konusunda da yardimci olabilir misiniz AOC 24G2U ile Gamepower intense X20 arasinda kaldim herkes Gamepower'i kotuluyor ama Curved 27 inch olmasi arkasinin RGB olmasi cok hosuma gitti sizce alirsam bir sorun yasar miyim.

İncehesap'tan hazir sistem seklinde alacağım 1400 TL fiyati var ilk kez duzgun bir sistem alacağım ama hep kafamda sorular var monitör konusunda da yardimci olabilir misiniz AOC 24G2U ile Gamepower intense X20 arasinda kaldim herkes Gamepower'i kotuluyor ama Curved 27 inch olmasi arkasinin RGB olmasi cok hosuma gitti sizce alirsam bir sorun yasar miyim.
Gamepower gibi markaların monitörlerini önermem. AOC alın, rahatınıza bakın.

Kasa, PSU konusuna gelirsek 1400 TL çok pahalı.

Geri
Yukarı