Cooler Master MH320 Vs HyperX Cloud Stringer

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    14
Açıkcası Stringer eski bir mimarı ve yeni nesil her zamam bir tık daha iyidir.
Aynı fiyata Asus Cerberus v2 almanızı öneriyorum yarın ben de sipariş etceğim.
Kullanan biri isterseniz de @Taspar yardımcı olur veya onun konularına bakabilirsiniz.

Açıkcası Stringer eski bir mimarı ve yeni nesil her zaman bir tık daha iyidir.
Aynı fiyata Asus Cerberus v2 almanızı öneriyorum yarın ben de sipariş etceğim.
Kullanan biri isterseniz de @Taspar yardımcı olur veya onun konularına bakabilirsiniz.
Ama bütçemi biraz aşıyor. Coolee Master MH320 nasıl peki?

Ama bütçemi biraz aşıyor. Coolee Master MH320 nasıl peki?
Aşmıyor sadece n11 de GameEkstra üzerinden satış yapılıyor.İsterseniz de kendi sitesinden 250Tl ye bulabilirsiniz.
Cooler Master ise Asus'a göre mikrofon daha boğuk ama ses olarak çok bir farkı yok.
Full siyah seviyorsanız alabilirsiniz.
Stringer 2017-2018 in belki en iyi F/P ürünü olabilir ama eskidi artık be.

Coolee Master MH320 kullanıyorum. Uzun süre kullanımda kulakları ağrıtmıyor. Şikayetçi olduğum tek konu mikrofon kalitesi. Gerçekten orta seviyede bile değil. 100 TL lik kulaklıkların daha iyi mikrofonu var. Forumda incelemeler vardı. Onlara bakabilirsin.

Aşmıyor sadece n11 de GameEkstra üzerinden satış yapılıyor.İsterseniz de kendi sitesinden 250Tl ye bulabilirsiniz.
Cooler Master ise Asus'a göre mikrofon daha boğuk ama ses olarak çok bir farkı yok.
Bana mikrafon karşıya ses gitsin yeter mantığındayım :D. Bana önemli olan ses eğer asus diğerlerine göre(bu fiyat kapsamında) asus alayım.

Şık duruyor. Peki uzun süre kullanımda nasıl acaba?
Attığınız linkte Coolermaster 470tl.
Özür dilerim yanlış link.https://www.itopya.com/cooler-master-masterpulse-mh320-profesyonel-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi/

Şık duruyor. Peki uzun süre kullanımda nasıl acaba?

Özür dilerim yanlış link.https://www.itopya.com/cooler-master-masterpulse-mh320-profesyonel-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi/
Onu @Taspar gelince sorabilirsiniz ama onun hakkında hem o hem de ben konu açmıştık bakabilirsiniz:). Yarın bende sipariş edeceğim.
Kendimi reklamcı gibi hissetim yalan yok :p.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı