Cooler Master MH650 cızırtı sesi

Anladım teşekkürler. Arkadaşların bahsettiği yazılımsal problemi ben yaşamıyorum. Bass'daki durum normalse ne 7.1'i açtığımda ne yazılım yüklüyken vs. bir cızırtı olmuyor.
Evet hayırlı uğurlu olsun, 1 günlük kullanım sonrasında aynı cızırtı sesini almaya başladım. Aşırı rahatsız ediyor. Yazılımı kaldırdım cızırtı sesi de aynen devam ediyor.
Ertesi gün;

@Cooler Master Türkiye Yazılım yüklüyken uzun kullanım sonrası başlayan cızırtı sesi, yazılımı kaldırıp uzun süre kullanınca tekrar başladı. Yani yazılım yokken de aynı cızırtıyı yaşıyorum, çözümü var mıdır?

@EArcy Hocam sizde durum nedir, bir gelişme var mı? Yazılımı kaldırdığınızdan beri cızırtı oldu mu? Bende yazılım yokken dahi 3-4 saat sonra aynı cızırtı gelmeye başlıyor.

@floenN Merhaba hocam, sizde durum nedir? Bir gelişme var mı, iade edebildiniz mi? Hala kullanıyorsanız cızırtı sorunu devam ediyor mu?

@Arkadian Sizde durum nedir hocam? Hala kullanıyorsanız yazılımlı-yazılımsız cızırtı sorununuz devam ediyor mu?

Arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim. Sanırım tüm MH650 kullanıcıları olarak bu saçma sorunlarla uğraşıyoruz. Daha yeni almışken bu sorunu yaşamak çok can sıkıyor...

Son düzenleme:
@Cooler Master Türkiye Merhaba konu dışı bir sorum olacaktı 1-2 hafta içinde MH670 de yapıldığı gibi MH650 ve MH630'a indirim yapılması ya da MH630'un web stoklarını yenileme gibi bir planınız var mıdır? Son bir sorum olacak eğer ben İtopya mağazasından MH630 alırsam ve kablolarına bir şey olursa sonradan o kablolardan ve pedlerinede bir şey olsa bulabiliyor muyuz cevaplarsanız sevinirim :)

@Cooler Master Türkiye Merhaba konu dışı bir sorum olacaktı 1-2 hafta içinde MH670 de yapıldığı gibi MH650 ve MH630'a indirim yapılması ya da MH630'un web stoklarını yenileme gibi bir planınız var mıdır? Son bir sorum olacak eğer ben İtopya mağazasından MH630 alırsam ve kablolarına bir şey olursa sonradan o kablolardan ve pedlerinede bir şey olsa bulabiliyor muyuz cevaplarsanız sevinirim :)
Hocam bu modeli alan herkes aynı sorunu yaşıyor. Alalı daha 2 gün oldu yaşadığımız sorunlara bakın. Uzak durun bence, başka marka bakın.

Her kulaklıkta bir sorun var bende ne alıcağımı şaşırdım 1 yıldır Rampage styles kullanıyorum kablosu plastik diye dolandı dolandı ve artık temassızlık yapıyor zaten rahatta değil 1 saat sonra acıtmaya başlıyor bassları çok kirli 7.1'i rezalet (dolby kullanıyorum) SteelSeries Arctis 3 alayım dedim onunda kablosu çok ince geldi bu kulaklıkta gözüme hitap etti ve birkaç kullanan arkadaşa sordum 8 aydır kullanıyormuş cızırtı sorunu hiç yaşamamış. Mh 630'a şans versem mi bilemedim.
Hocam bu modeli alan herkes aynı sorunu yaşıyor. Alalı daha 2 gün oldu yaşadığımız sorunlara bakın. Uzak durun bence, başka marka bakın.

Her kulaklıkta bir sorun var bende ne alıcağımı şaşırdım 1 yıldır Rampage styles kullanıyorum kablosu plastik diye dolandı dolandı ve artık temassızlık yapıyor zaten rahatta değil 1 saat sonra acıtmaya başlıyor bassları çok kirli 7.1'i rezalet (dolby kullanıyorum) SteelSeries Arctis 3 alayım dedim onunda kablosu çok ince geldi bu kulaklıkta gözüme hitap etti ve birkaç kullanan arkadaşa sordum 8 aydır kullanıyormuş cızırtı sorunu hiç yaşamamış. Mh 630'a şans versem mi bilemedim.

@Not LoSer Yedek parça konusunda yardımcı oluyoruz ama kulak padleri için söz vermiyim şimdiden. O zamanki duruma göre elimizde olursa yardımcı oluruz. MH630'da sorun yaşamanız çok söz konusu değil çünkü yazılım yok bu üründe. Bu tarz cızırtı veya ses sorunlarında genelde ses kartınızdan sorun olacaktır. Tabii üründe de bir sıkıntı çıkarsa forumda her kullanıcı ne kadar yardımsever bir firma olduğumuzu bilir :)

@Cooler Master Türkiye yazılım konusunda güncelleme yapılır mı sizce? Siz ilettiniz fakat yetkililer “güncelleme yapar” sorun düzelir diyebilir misiniz?

Merhaba,

Gerekli güncelleme ve değişiklikler yapıldı. Aşağıda ki linkten güncel yazılımı indirebilirsiniz. Eski yazılımı tamamen kaldırmanız gerekiyor. Sorun düzeltilmiş bizzat test ettim.

İyi forumlar

Merhaba,

Gerekli güncelleme ve değişiklikler yapıldı. Aşağıda ki linkten güncel yazılımı indirebilirsiniz. Eski yazılımı tamamen kaldırmanız gerekiyor. Sorun düzeltilmiş bizzat test ettim.

İyi forumlar
Hocam kulaklığı kutulamış, iade için kargoya götürüyordum ki mesajınızı gördüm. Gerçekten çok sevindim, hem mikrofonu hem ses kalitesi rakiplerine göre çok üstün çünkü. Yazılımı kurdum kullanıyorum, umarım uzun kullanımda sorun olmaz. İlginize teşekkürler :)

Hocam kulaklığı kutulamış, iade için kargoya götürüyordum ki mesajınızı gördüm. Gerçekten çok sevindim, hem mikrofonu hem ses kalitesi rakiplerine göre çok üstün çünkü. Yazılımı kurdum kullanıyorum, umarım uzun kullanımda sorun olmaz. İlginize teşekkürler :)
Sorununuz düzeldiyse ne mutlu bize :) Güle güle kullanın.

Yazılımı indirdim, 7.1 aktif ve yaklaşık 1.5 saat kullandım.
Bu sefer daha az, önceki gibi sürekli değil fakat 7-8 saniyede bir gelen bir cızırtı oluyor. Önceki cızırtıyla aynı ses, fakat daha kısa süreli ve anlık. Tahmin ediyorum bu seferki anlık ve kısa sürdüğü için fark etmemiş Cooler Master. Üzgünüm, gerçekten kullanmak istiyordum ama yarın iade edeceğim.
@Cooler Master Türkiye Size ilginiz için ayrıca teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı