Cooler Master MH650 cızırtı sesi

Anladım teşekkürler. Arkadaşların bahsettiği yazılımsal problemi ben yaşamıyorum. Bass'daki durum normalse ne 7.1'i açtığımda ne yazılım yüklüyken vs. bir cızırtı olmuyor.
Evet hayırlı uğurlu olsun, 1 günlük kullanım sonrasında aynı cızırtı sesini almaya başladım. Aşırı rahatsız ediyor. Yazılımı kaldırdım cızırtı sesi de aynen devam ediyor.
Ertesi gün;

@Cooler Master Türkiye Yazılım yüklüyken uzun kullanım sonrası başlayan cızırtı sesi, yazılımı kaldırıp uzun süre kullanınca tekrar başladı. Yani yazılım yokken de aynı cızırtıyı yaşıyorum, çözümü var mıdır?

@EArcy Hocam sizde durum nedir, bir gelişme var mı? Yazılımı kaldırdığınızdan beri cızırtı oldu mu? Bende yazılım yokken dahi 3-4 saat sonra aynı cızırtı gelmeye başlıyor.

@floenN Merhaba hocam, sizde durum nedir? Bir gelişme var mı, iade edebildiniz mi? Hala kullanıyorsanız cızırtı sorunu devam ediyor mu?

@Arkadian Sizde durum nedir hocam? Hala kullanıyorsanız yazılımlı-yazılımsız cızırtı sorununuz devam ediyor mu?

Arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim. Sanırım tüm MH650 kullanıcıları olarak bu saçma sorunlarla uğraşıyoruz. Daha yeni almışken bu sorunu yaşamak çok can sıkıyor...

@AYTKNBYRK Merhaba, bu konuyu açtığımdan beri yazılım hala yüklü ama 7.1 kapalı kullanıyorum. 5-6 saat kesintisiz kullandığım da oldu ve hiçbir yerinde cızırtı yok. Yaşadığım başka hiçbir problem de olmadı. Fakat yazılımı düzeltilirse ve bu kadar para verdiğimiz kulaklığın 7.1'ini de yakın zamanda kullanabilmeye başlarsak çok sevineceğim. Koca firma nasıl bu kadar zamanda bunu düzeltmedi anlayamadım.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu kulaklığı almayı düşünüyorum ve kullanım amacım fps oyunları. Cızırtı problemi çözüldü vs denmiş ama bi arkadaş tamamen çözülmedi sadece cızırtının şiddeti ve sıklığı azaldı dedi. Son durum nedir? Yorumlarınız doğrultusunda ürünü sipariş etmeyi düşünüyorum.

Arkadaşlar bu kulaklığı almayı düşünüyorum ve kullanım amacım fps oyunları. Cızırtı problemi çözüldü vs denmiş ama bi arkadaş tamamen çözülmedi sadece cızırtının şiddeti ve sıklığı azaldı dedi. Son durum nedir? Yorumlarınız doğrultusunda ürünü sipariş etmeyi düşünüyorum.

Aklın varsa sipariş etme bin kere pişmanım

Yeni konular

Geri
Yukarı