Cooler Master MH670 bağlantı yerinden kırıldı

WhyLaen

Hectopat
Daha fazla  
Bana bundan oldu @Cooler Master Türkiye 😢
Yaklaşık 6 aydır severek kullandığım kulaklığımı bugün masadan elime alırken bir çıtırtı sesi geldi ve kırıldığını fark ettim. Sol kulaklıkta meydana gelen bu durum sağ kulaklığın da başına gelecek gibi. Fotoğraflarda görüldüğü gibi gizli gizli aynı yerden çatlama söz konusu. Garanti kapsamına girer mi bilmiyorum ama kulaklığı hiç ezmedim veya zorlamadım.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 156
  • 2.jpg
    2.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 154
  • 3.jpg
    3.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 144
  • 4.jpg
    4.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 137
  • 5.jpg
    5.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 150
Servise gönderirken durumu iyice anlatıp sizden dolayı olmadığını belirtir ve başkalarında da olduğunu anlatırsanız değişim verirler muhtemelen, servis elinde yedek parça vesaire bulundurmadığı için değişim ya da para iadesi önerecektir. Ben mikrofonu bozduğum için göndermiştim, ellerinde yedek parça bulunmadığından dolayı direkt değişim ya da iade dediler.
Ancak ürünün seri numarasını not alın, servisten seri numarası ile takip yapacaksınız.

Merhaba Kulaklığın seri numarası nerede yazıyor öğrenebilir miyim?

Vektron elektroniğin telefon numarasını arayın orası ilgileniyor.

Sağ veya solda kulaklık padinin altında yazıyor.

Aradım konuştum yarın kargoyla göndereceğim üniversite nedeniyle şehir dışındayım kutusu vs de yok yanımda jack bağlantı kablosu falanda eksik kutu için sorun olmaz dedilerde kablo için inşalllah sorun yaratmazlar.

Geri
Yukarı