Cooler Master MH670 bağlantı yerinden kırıldı

WhyLaen

Hectopat
Daha fazla  
Bana bundan oldu @Cooler Master Türkiye 😢
Yaklaşık 6 aydır severek kullandığım kulaklığımı bugün masadan elime alırken bir çıtırtı sesi geldi ve kırıldığını fark ettim. Sol kulaklıkta meydana gelen bu durum sağ kulaklığın da başına gelecek gibi. Fotoğraflarda görüldüğü gibi gizli gizli aynı yerden çatlama söz konusu. Garanti kapsamına girer mi bilmiyorum ama kulaklığı hiç ezmedim veya zorlamadım.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 159
  • 2.jpg
    2.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 156
  • 3.jpg
    3.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 146
  • 4.jpg
    4.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 138
  • 5.jpg
    5.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 150
Vektron değişim olacak veya para iadesi dedi çarşambaya kadar belli olacakmış. Değişim olursa daha iyi olur gibi bakıp göreceğiz.
İkisi arasında siz tercih yapıyorsunuz diye biliyorum. Tahminimce değişim çıkacaktır, stok sorunu olan bir model değil diye biliyorum.

Beni daha aramadılar bile :)

Beni de aramadılar ben onları arayıp durdum 😁 arayın Vektron'u hiçbir şeye tıklamadan bekleyin ardından operatöre bağlıyor zaten ondan sonra garantiye ürün yolladığını son durumu öğrenmek için aradığını belirtiyorsun seni aktarıyor tüm sorularına cevap alırsın.

Beni de aramadılar ben onları arayıp durdum 😁 arayın Vektron'u hiçbir şeye tıklamadan bekleyin ardından operatöre bağlıyor zaten ondan sonra garantiye ürün yolladığını son durumu öğrenmek için aradığını belirtiyorsun seni aktarıyor tüm sorularına cevap alırsın.
Tamamdır. Arayayım bakalım bana ne diyecekler.

Kulaklıkta değişim oldu dün yenisini kargolamışlar umarım bu sıkıntıyı yeniden yaşamam.
Benim de bugün yolluyorlar. En fazla 1 haftaya elimde olur. Normalde garanti kapsamı dışı ama 1 kereliğe mahsus değişimmiş falanmış diye ayar çekiyor. Normalde iade isteyecektim çünkü aynısı tekrar olacak biliyorum ama 1 ay oldu zaten uğraşasım kalmadı. O yüzden yenisiyle yetiniyorum. Yenisini de en az bir 6 ay daha kullanabilirsem gidip başta paraya kıyamayıp almadığım 1500TL olan kulaklığa 1800 bayılmak durumunda kalacağım. Teşekkürler TÜRKİYEM <3.

Benim de bugün yolluyorlar. En fazla 1 haftaya elimde olur. Normalde garanti kapsamı dışı ama 1 kereliğe mahsus değişimmiş falanmış diye ayar çekiyor. Normalde iade isteyecektim çünkü aynısı tekrar olacak biliyorum ama 1 ay oldu zaten uğraşasım kalmadı. O yüzden yenisiyle yetiniyorum. Yenisini de en az bir 6 ay daha kullanabilirsem gidip başta paraya kıyamayıp almadığım 1500TL olan kulaklığa 1800 bayılmak durumunda kalacağım. Teşekkürler türkiyem <3.

Bende öyle yapacağım sanırım. Kutu jelatinli gelmedi ve dediğiniz gibi bana da ayar çekmişler 1 kereliğe mahsus diye 😀

Bende öyle yapacağım sanırım. Kutu jelatinli gelmedi ve dediğiniz gibi bana da ayar çekmişler 1 kereliğe mahsus diye 😀
Evet jelatinli değildi. Sanırım sadece kulaklığı değişip yolladılar. Gerçi bir tık sorunlu gibime geldi. Kafaya takınca bant bir tarafa eğimli duruyor. Düşecek kadar değil gerçi o yüzden takılmıyorum.

Evet jelatinli değildi. Sanırım sadece kulaklığı değişip yolladılar. Gerçi bir tık sorunlu gibime geldi. Kafaya takınca bant bir tarafa eğimli duruyor. Düşecek kadar değil gerçi o yüzden takılmıyorum.

Benim kulaklığında sol tarafındaki ayar kısmında sıkıntı var tık tık etmiyor uzatıp kısaltırken.

Bana bundan oldu @Cooler Master Türkiye 😢
Yaklaşık 6 aydır severek kullandığım kulaklığımı bugün masadan elime alırken bir çıtırtı sesi geldi ve kırıldığını fark ettim. Sol kulaklıkta meydana gelen bu durum sağ kulaklığın da başına gelecek gibi. Fotoğraflarda görüldüğü gibi gizli gizli aynı yerden çatlama söz konusu. Garanti kapsamına girer mi bilmiyorum ama kulaklığı hiç ezmedim veya zorlamadım.
Merhaba ben de Mh-650 kullanıyorum aynı sorun benim kulaklığımda da oldu acaba kaç günde değişim yaptılar

Yeni konular

Geri
Yukarı