İnceleme Cooler Master MH670 Kablosuz oyuncu kulaklık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bff7e431-8467-45b7-b6a3-797d2f9dfd37.jpg

Daha önce hiç inceleme yapmamış biri olarak sizlere elimden geldiğince kulaklığı anlatmaya çalışacağım :) Cooler Master MH670 modeli bildiğiniz gibi ülkemizde yeni satışa çıktı satıcıya göre 850-1200 arası fiyatları değişmektedir.

Kutu içeriği

1- MH670 model kulaklığımız
2- 3.5 mm jack kablomuz
3- Kulaklığı şarj etmemiz için Micro USB kabo
4- Telefona bağlamak için ucu Type-C olan dönüştürücü
5- Wireless alıcı
6- Taşıma çantası

Herhangi bir yedek kulak pedi çıkmıyor ürünün kendi kulak pedi olduğu için yanında bir kumaş ped beklerdik ama Cooler Master bunu yapmamış.

İnceleme konusunda acemi olduğum için lafı çok uzatmayacağım :)

Rahatlık ve Performans

Öncelikle rahatlık kısmına değinmek istiyorum daha önce Snopy SN-RW1 ve Corsair Void Pro Wireless kulaklıklarını kullandım bu iki kulaklığa göre kıyaslama yapınca çok rahat bir kulaklık özellikle deri pedleri yumuşcık bayağı hoşuma gitti :). Kafamı çok iyi kavrıyor kayma düşme gibi sorun olmuyor. Fakat kafa kısmındaki derinin yumuşaklığı o kadar hoşuma gitmedi kafaya çok baskı uyguluyor gibi ya da ben 4 sene boyunca aynı kulaklığı kullandığım için alışma sürecindeyim.

Performans kısmı ise 3 saat boyunca CS:GO oynadım çok hoşuma gitti adamların ayak seslerini net bir şekilde duyuyordum yakın uzak yerini anlayabiliyordum
Oyun performansı gayet güzel kulaklığın benim hoşuma gitti :)

4 Saattir YouTube ve Twitch takılıp Müzik dinliyorum net güzel bir sesi var. MasterPlus uygulaması üzerinden kendinize göre ekolayzer ayarlarını yapabilirsiniz.
Basslar öyle gümbür gümbür değil ama gayet yeterli tatmin edici.

Gelelim mikrofon performansına oyun oynarken arkadaşlarıma danıştım mikrofon hakkında eskisi mi (Snopy SN-RW1) yoksa bu mu daha iyi diye bu kulaklığın
Mikrofonunu daha çok beğendiler sesim net ve güzel gidiyormuş eski kulaklığımda daha çocukça sesim çıkarken bunda daha olgun geliyormuş 😄 öyle söylediler
Kendim test yaptığımda da beğendim mikrofonu

Genel olarak ben kulaklığı beğendiğim için sadece eksilerinden bashetmek istiyorum

1- Kutu içeriğinden yedek ped çıkmıyor.
2- Pedler deri olduğu için yazın terleme yapabilir.
3- Kafa kısmındaki derinin yumuşaklığı hoşuma gitmedi sert geldi.
4- Kulaklık jack kablosu ile bağlıyken MasterPlus programı kulaklığı görmüyor.
5- USB kablosu sadece şarj için ben USB kablosu ile de kullanılmasını isterdim.
6- MasterPulse programında kulaklığın şarj yüzdesi yazmıyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar dediğim gibi ilk incelemem biraz acemice oldu sizlerden bunun için özür dilerim.
MH670 modeli hakkında sorularınız olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım :)
@Cooler Master Türkiye
@thelordof

MH751 den MH670'e geçmeye değer mi? Kablosuzluk dışında bir fark hisseder miyim? @Cooler Master Türkiye

Kablosuz açısından değer. Ama MH670 kablosuz olduğundan MH751'den daha ağır. Ben şahsen kullanıyorum 6-7 saate kadar ağrı yapmıyor. Sonrasında zaten vücudumla orantılı olarak başımda ağrımaya başlıyor :)

Kablosuz açısından değer. Ama MH670 kablosuz olduğundan MH751'den daha ağır. Ben şahsen kullanıyorum 6-7 saate kadar ağrı yapmıyor. Sonrasında zaten vücudumla orantılı olarak başımda ağrımaya başlıyor :)
5-6 saatten uzun oturmayı sevmiyorum. :) Peki, ses kalitesi arasında muazzam fark var mı?

@Cooler Master Türkiye Merak ettiğim bir şey var. Ben dış sesin duyulmadığı bir kulaklık arıyorum. MH650, MH750 ve MH751 modelleri bu konularda ne kadar başarılı? Dış ses izolasyonu bakımından, yani yan odadaki sesleri müzik açık değilken bile ne düzeyde engelleyebilir?

@Cooler Master Türkiye Merak ettiğim bir şey var. Ben dış sesin duyulmadığı bir kulaklık arıyorum. MH650, MH750 ve MH751 modelleri bu konularda ne kadar başarılı? Dış ses izolasyonu bakımından, yani yan odadaki sesleri müzik açık değilken bile ne düzeyde engelleyebilir?
MH750 içlerinde eski bir model, bence onu çıkarın.

Eki Görüntüle 538948

Daha önce hiç inceleme yapmamış biri olarak sizlere elimden geldiğince kulaklığı anlatmaya çalışacağım :) Cooler Master MH670 modeli bildiğiniz gibi ülkemizde yeni satışa çıktı satıcıya göre 850-1200 arası fiyatları değişmektedir.

Kutu içeriği

1- MH670 model kulaklığımız
2- 3.5 mm jack kablomuz
3- Kulaklığı şarj etmemiz için Micro USB kabo
4- Telefona bağlamak için ucu Type-C olan dönüştürücü
5- Wireless alıcı
6- Taşıma çantası

Herhangi bir yedek kulak pedi çıkmıyor ürünün kendi kulak pedi olduğu için yanında bir kumaş ped beklerdik ama Cooler Master bunu yapmamış.

İnceleme konusunda acemi olduğum için lafı çok uzatmayacağım :)

Rahatlık ve Performans

Öncelikle rahatlık kısmına değinmek istiyorum daha önce Snopy SN-RW1 ve Corsair Void Pro Wireless kulaklıklarını kullandım bu iki kulaklığa göre kıyaslama yapınca çok rahat bir kulaklık özellikle deri pedleri yumuşcık bayağı hoşuma gitti :). Kafamı çok iyi kavrıyor kayma düşme gibi sorun olmuyor. Fakat kafa kısmındaki derinin yumuşaklığı o kadar hoşuma gitmedi kafaya çok baskı uyguluyor gibi ya da ben 4 sene boyunca aynı kulaklığı kullandığım için alışma sürecindeyim.

Performans kısmı ise 3 saat boyunca CS:GO oynadım çok hoşuma gitti adamların ayak seslerini net bir şekilde duyuyordum yakın uzak yerini anlayabiliyordum
Oyun performansı gayet güzel kulaklığın benim hoşuma gitti :)

4 Saattir YouTube ve Twitch takılıp Müzik dinliyorum net güzel bir sesi var. MasterPlus uygulaması üzerinden kendinize göre ekolayzer ayarlarını yapabilirsiniz.
Basslar öyle gümbür gümbür değil ama gayet yeterli tatmin edici.

Gelelim mikrofon performansına oyun oynarken arkadaşlarıma danıştım mikrofon hakkında eskisi mi (Snopy SN-RW1) yoksa bu mu daha iyi diye bu kulaklığın
Mikrofonunu daha çok beğendiler sesim net ve güzel gidiyormuş eski kulaklığımda daha çocukça sesim çıkarken bunda daha olgun geliyormuş 😄 öyle söylediler
Kendim test yaptığımda da beğendim mikrofonu

Genel olarak ben kulaklığı beğendiğim için sadece eksilerinden bashetmek istiyorum

1- Kutu içeriğinden yedek ped çıkmıyor.
2- Pedler deri olduğu için yazın terleme yapabilir.
3- Kafa kısmındaki derinin yumuşaklığı hoşuma gitmedi sert geldi.
4- Kulaklık jack kablosu ile bağlıyken MasterPlus programı kulaklığı görmüyor.
5- USB kablosu sadece şarj için ben USB kablosu ile de kullanılmasını isterdim.
6- MasterPulse programında kulaklığın şarj yüzdesi yazmıyor.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar dediğim gibi ilk incelemem biraz acemice oldu sizlerden bunun için özür dilerim.
MH670 modeli hakkında sorularınız olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım :)
@Cooler Master Türkiye
@thelordof
Hala akıyomu kulaklık?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı