Cooler Master MWE 650W 80+ PSU Tıkırtı Sesi

Konuyu tekrar gündeme getirmek için değil fakat süreci burada paylaşmak için cevaplıyorum. Maalesef ürünümü iade almadılar. Sanırım 14 günlük süre aşıldığından ötürü böyle bir prosedüre takıldım. Yaklaşık 15 günlük bir servis sürecinden sonra geri geldi, kutu üzerinde "Fan Değişti" şeklinde bir el yazısı cümle içeren servis yapışkan kağıdı ile teslim edildi. Tıkırtı sesi kesildi fakat düzgün çalışıp çalışmadığını maalesef test edemiyorum. Bir gün sistemimi yakar mı, göreceğiz. Cooler Master teknik servis süreçlerinin bu raddede "Al yaptık" şeklinde olması Vatan Bilgisayar'a da kontrol edebilir miyiz burada dediğimde "Burada kontrol yapmıyoruz" demesi iki kurumun da ne raddede tüketici dostu olmadığını gözler önüne seriyor. İki kurumu da tekrar tercih etmemeyi planlıyorum.

merhabalar sırf bu konuya yazmak için üye oldum. geçtiğimiz günlerdeki kdv indirimiyle cooler master h500 kasa ve yanında cooler master mwe 750w güç kaynağı aldım. bende de aynı ve tam tabir edildiği tıkırtı sesi geliyor. değişim veya garanti için vatan bilgisayar'a gideceğim umarım kasayı da almazlar. 😅

Merhabalar bende aynı kasadan aldım 1 hafta önce aynı dertten var bende de, siz ne yaptınız sonuç ne oldu?
Kasayı kopmle götürmek istemiyorum PSU söküp götürsem kabul ediyorlar mı?

Madem bu kadar kişi sorun yaşamış da bu sitenin tavsiyeler kısmına bakan editörü neden hala bu parçayı sisteme ekliyor anlamadım.

Ağustos 2020 - Üst seviye oyun mini

Screenshot_2020-08-10-09-44-02-887_com.android.chrome.jpg

Cooler Master MWE 700W 80+ Bronze 2 x EPS Aktif PFC 120 mm Fanlı PSU aynı sorun bende de var ürünü alalı 5 gün oldu yarın götürüp vatana iade edicem.​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı