Cooler Master Mwe 850 Gold-V2 Alınır mı?

DIABLO36

Hectopat

Arkadaşlar bu ürün sizce alınır mı? Fiyatı bayağı uygun görünüyor üstelik 8+8 CPU güç girişi de mevcut. Yurtdışından gelecekmiş galiba bilgilerde öyle yazıyor. Sizce bu ürünü sipariş vermek mantıklı mı? Açıkçası almayı düşünüyorum, 3070 ve 5600x sistemde kullanmak için yeni güç kaynağı arıyorum.

Alınır hocam. Sisteminize rahatlıkla yeter. Almanya'dan geliyormuş.

Arkadaşlar bu ürün sizce alınır mı? Fiyatı bayağı uygun görünüyor üstelik 8+8 CPU güç girişi de mevcut. Yurtdışından gelecekmiş galiba bilgilerde öyle yazıyor. Sizce bu ürünü sipariş vermek mantıklı mı? Açıkçası almayı düşünüyorum, 3070 ve 5600x sistemde kullanmak için yeni güç kaynağı arıyorum.
Bunu öneririm. Yüzde 30 yük altında fanı dönmüyor. Sessiz, ve Eco modu da var.
CM içindeki kapasitörleri belirtmemiş sitesinde, 5 yıl garantili. FSP, japon kapasitörlü ve 10 yıl garantili. 100TL daha pahalı sadece.

Bunu öneririm. Yüzde 30 yük altında fanı dönmüyor. Sessiz, ve Eco modu da var.
CM içindeki kapasitörleri belirtmemiş sitesinde, 5 yıl garantili. FSP, japon kapasitörlü ve 10 yıl garantili. 100TL daha pahalı sadece.
Bu daha iyi.

Bu daha iyi.
Çok güzel, ama 750W. Aynı fiyata 850W var. Bütün özellikleri FSP ile aynı 1200TL civarına 850W varsa bu da alınır kesinlikle.

Corsair RM850 ben de çok aradım ama bulamadım. Thermaltake modeli 750W ama benim istediğim 850W ileriye yönelik bir model. Thermaltake ile FPS 850W model arasında pek fiyat farkı yok. Neden Thermaltake öneriliyor, bilgi verebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı