Cooler Master RC 690 II

Furkan Gültekin

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba foruma yeni üye oldum. Benim sıkıntım resimde gördüğünüz şeyle ilgili bu parça Cooler Master RC 690 II kasasından çıktı, galiba kısa devre yapmış. Çünkü üstünden dumanlar yükseliyordu şimdi de üstüne basılmıyor işte resimler:

Bunu nereden temin edebilirim? Veya herhangi bir elektrikçiye götürsem yapabilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
32
Yer
İstanbul/Üsküdar
Siyah şey anahtar galiba. Her elektrikçi kolaylıkla aynısını yapabilir, her ne kadar görüntüsü farklı olacak olsa da.

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
32
Yer
İstanbul/Üsküdar
Aynı boyutlarda, oraya uygun bir anahtar bulası zor, kasayı garantiye göndermek yerine firmayı arayıp yedek parçasını alabilirsiniz.

Ömer Gündüz

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Fan kontrollörü galiba. Yanlış yere bağlamışsın sanırım ki yanmış. Kasayı aldığın yerle iletişime geç ve durumu anlat. Yenisini verirler sanırım... Elektrikçilerde anakarta bağlanacak 3 pin anahtar bulması da imkansız...

KS
F

Furkan Gültekin

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Herhangi bir bilgisayarcıya götürsem yaparlar mı?

- - - Güncellendi - - -

Bu arada o parça anakarta bağlanmıyor. O tuşlu kısım o kırmızı yer o 3 pinlik yer de cooler master RC 690II'nın önünde 1 adet ledli fan var ona bağlanıyor^^

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
32
Yer
İstanbul/Üsküdar
Eğer hasar görmüş ise zaten tamir falan olmaz parçaya, yenisini almak zorundasın. Ömer'in de dediği gibi yenisini alacaksın firmayı arayıp.
Hiçbir yerde bulamazsın öyle bir anahtarı. Yaptığı iş aynı olsa da boyutları ve şekilleri farklı sonuçta. Kısacası ara ve konuş.

KS
F

Furkan Gültekin

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Cooler Master'ı mı arayıp konuşayım,yoksa bilgisayarı toplattırdığım yerle mi?

Yeni konular

Yukarı