Cooler Master RC 690 II

Ne fark edecek ? Akraban ise daha beter. Bana güvenir diyerek kazık atar. Parçalarını söyle bakalım. O kasa sorunu için Cooler Master ile iletişime geç.

O halde ona gidip danışacaksın, sen değil o uğraşsın :D
Bedavaya yenisini temin ederler sana, sıkıntı olmaz.

Kasayı sana satan akraban o kasayı aldığı mağaza ile iletişime geçer, mağaza da o ürünü kendisine veren firma ile görüşür. Şöyle şöyle kardeşim der.
Yedek parçayı sana iletirler sonuç olarak.
Senden kaynaklı bir hata yok, ileteceklerdir yenisini.
Kısacası sen akrabana söyle, o iletişime geçsin başkaları ile. Kasayı satmakla bitmez o işler, ilgilenmek zorunda.

Akraba bilgisayarcıya bakkal değil... :D Bir cümle için fazla ironi. Neyse böyle durumlarda markanın Türkiye distribütörü ve teknik servisini araştırıp bulacaksın, onlarla iletişime geçeceksin.

Ya öndeki fanı aç kapa yapıyomuş. O kadar ölümcül değil kanımca. Anakarta bağla fan kontrol programıyla da aynı şeyi yapabilirsin. Kasada özellik olsun diye eklemişler zaten adama maliyeti 1 dolar bile değil...

Ben olsam gider bir tane anahtar alır kendim bağlarım... Yanlış görmediysem 2 kablo var kırmızı siyah biri + diğeri - herhangi bir anahtara taktığımızda zaten çalışacaktır... Kırtasiyede basit devreler için anahtar satıyorlar al ondan bir tane... Olan anahtarın dibinden kes kabloların ucunu aç yeni anahtara bağla oldu da bitti maşallah... :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı