Cooler Master RC-912A HAF 912 Advance 750 watt vs AeroCool Xpredator X1

• Konuyu başlatan I'm a gamer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B
I

I'm a gamer

Ziyaretçi
Arkadaşlar alacağım sistem şöyle:
Arkadaşlar sorularım şu:

1.Sistem böyle iyi mi ?
2.Hangi kasa bu sisteme daha uygun
3.Aerocool Kasa şahane gözüküyor fakat neden çok ucuz?
4. TeknoBiyotik: AeroCool Xpredator X1 Black 2x12cm FAN 2xUSB3.0 Fan Kontrolcülü Mid Tower ATX Oyuncu Kasası - Kasa - PC Bileşenleri Buda alacağım AeroCool kasa nın Güç kaynağı var mı ben göremedim
5.Bütçem 3000 tl dir
6. Herhangi birini alsam ikiside uygun mu topladığım sisteme?
Bunları sırasıyla cevap verirseniz Çok mutlu olurum :)

Kimse yok mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ona sığmaz o ekran kartı Corsair ya da Cooler Master tercih edin görüntüye aldanmayın kasa içi soğutması bunların çok iyidir.

Ceza alabilirsin aynı mesajı tekrar yazma.

Cool Master Advenced alıcaksın keyfine bakıcaksın. Corsair'de alabilirsin. Bence 400r ile Haf 912 Advenced'i Vatan PC'de karşılaştır seçimini yap. Aralarında az bir fiyat farkı olması lazım. Ben öyle yaptım Haf 912 aldım.

Cool Master Advenced alıcaksın keyfine bakıcaksın. Corsair'de alabilirsin. Bence 400r ile Haf 912 Advenced'i Vatan PC'de karşılaştır seçimini yap. Aralarında az bir fiyat farkı olması lazım. Ben öyle yaptım Haf 912 aldım.
İndirime girmesini bekliyecem o zaman :) sizin resminizdeki haf 912 değil mi ve de diğer sorular hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cooler Master RC-912A-KWA750 HAF 912 Advance GX750W PSU Pencereli MidTower Kasa | sanalmarketim bunu almayı planlıyordum sizin önerdiğinizde 2 fan adeti var az değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence sistem güzel olmuş. Sadece soğutucunu Cool Master Hyper 103 alabilirsin. Hatta alabiliyorsan Evo 212 al. Onun haricinde Haf 912 Advenced'i bende kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim.

Bu parçaları al keyfine bak.
Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı